23 Eylül 2019 Pazartesi

İzmit'te iki okulun bahçesi ücretsiz otopark oldu

İzmit'te iki okulun bahçesi ücretsiz otopark oldu

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği (İKM) Başkanı Murat Öztürk İzmit Gazi Lisesi ve İzmit Ortaokulu bahçelerinin ücretsiz otopark olarak hizmete girdiğini duyurdu

18 Mayıs 2019 Cumartesi 22:56 Güncel

İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri merkezdeki esnafların bayram alışverişinde tercih edilmesi için, yaptığı çalışmalar sonrasında Gazi Lisesi ve İzmit Ortaokulu bahçelerinin bayrama kadar hafta sonu ile hafta içinde ders saatlerinin ardından otopark olarak kullanılması iznini almıştı. Alınan izinden sonra Gazi Lisesi ve İzmit Ortaokulu bahçeleri otopark olarak hizmete açıldı. Okul bahçelerinin otopark olarak hizmete girilmesinin ardından İKM Başkanı Murat Öztürk projelerinin hayata geçirilmesinde emeği geçen isimlere teşekkür etti.

BAYRAMA KADAR AÇIK

Öztürk açıklamasında, “Eski İzmit Lisesi ve Gazi Lisesi otoparkları ücretsiz olarak halkımıza açılmıştır. Büyükşehir Belediye Başkanımı Tahir Büyükakın’a teşekkür ederiz. Ülke ekonomisinin çok zor olduğu şu günlerde İzmit esnafları olarak uzun zamandan beri okul otoparklarımız açılması için yaptığımız çalışmalar ve görüşmeler hem halkımızın hem esnafımızın merkeze daha fazla insan gelmesi ziyaret etmesi açısından çok önemliydi. Bayrama kadar açılacak otoparklarımızın bayramdan sonra da devam etmesi en büyük dileğimizdir. Bu kötü günlerde bizleri kırmayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Fehmi Rasim Çelik beyefendi, İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e çok teşekkür ederiz. Tüm İKM yönetimi ve esnaarı olarak minnettarız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaelispor kongreye gidiyor

Kocaelispor kongreye gidiyor