24 Ekim 2019 Perşembe

Jumbo Künefe’yi Kartepe halkı da sevdi

Jumbo Künefe’yi Kartepe halkı da sevdi

Geçtiğimiz Cuma günü hizmete giren Jumbo Künefe Kartepe Şubesi şimdiden büyük ilgi görüyor. Jumbo Künefe işletmecisi Mesut Volkan Sezgin, “Kocaeli halkı Jumbo Künefe’yi seviyordu, Kartepe halkı da Kartepe Jumbo’yu sevdi. Bu kısa sürede bunu gördüm. Bunun hazzı bana yeter, bunu maddi hiçbir şeye değişmem” dedi

10 Temmuz 2019 Çarşamba 15:16 Güncel

Kocaeli’nin sevdiği marka, Jumbo Künefe geçtiğimiz cuma gününden bu yana Kartepe’de de faaliyete başladı. Jumbo Künefe’nin 10. şubesini Kartepe’ye açan iş adamı Mesut Volkan Sezgin, kısa sürede kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun. 30 personelin çalıştığı 130 kişi kapasiteli Jumbo Künefe ferah mekanı, çocuk oyun alanları, özel dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Aileniz ve sevdiklerinizle sohbet edip, damak çatlatan lezzete sahip künefeyi yerken, tatlınızın yanıda sınırsız çay da içebilirsiniz. Ataevler Mahallesi Sapanca Yolu Caddesi üzerinde faaliyete başlayan Jumbo Künefe Kartepe Şubesi şimdiden büyük ilgi görüyor.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜK

Kısa süre içerisinde kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memmun olan işletme sahibi Mesut Volkan Sezgin, “Ben de Kartepeliyim. Bu bölgede böyle bir eksiklik olduğunu görüyorduk. Bu kentin çok özel markalarından biri olan Jumbo Künefe’yi Kartepe’ye getirmeye karar verdik. Bizim misyonumuz ve vizyonumuz Jumbo Künefe ile örtüştüğü için tercihimiz bu yönde oldu. Yaklaşık 3 ay önce buranın inşaatına başladık, 75 günde gerçekten güzel bir mekan ortaya çıkarttık. Kartepe halkından büyük ilgi gördük” dedi.

BİZE KEYİF VERİYOR

Geçtiğimiz cuma günü öğlenden sonra hizmete başladıklarını belirten Mesut Volkan Sezgin, “Bu kısa sürede gördüğümüz ilgi bizi çok mutlu etti. Güzel bir müşteri portfoyü ile karşı karşıya kaldık. İnsanların gelip burada kendilerini keyifli, mutlu hissedeceği bir mekan oluşturduk. Müşterilerimizin yüzde 80’i aile olarak geliyor. İnsanlar çoluğunu çocuğunu alıp bize geliyor. Bu kadarını bekliyor muydunuz diye sorarsanız, bu kadarından fazlasını bekliyoruz ama kısa zamanda bu kadar ilgi görmeyi beklemiyorduk. İsanların buradan memnun kaldıklarını, çıkarken buradan mutlu ayrıldıklarını görmek bize keyif veriyor” diye konuştu.

HİJYEN GÜVEN KONFOR

Mesut Volkan Sezgin şöyle devam etti: ‘’Biz şöyle düşündük; biz bir müşteri olarak bir işletmede ne istiyorsak onu buraya uygulayalım. Bizim de eşimiz, çoluğumuz çocuğumuz var. Dışarıya biz de yemek yemeye gidiyoruz. Ne arıyorsak dışarıya gittiğimizde onu buraya uygulayalım istedik. Buraya gelen müşterilerimiz bu detayları mutlaka görecek. Örneğin ben hijyen konusunda çok hassasım. Mesela tuvaletlerimizde her şeyi sensörlü yaptım. Kapılarımız bile sensörlü. Jiyyene, temizliğe, güvene, konfora çok önem verdik. Çocuk oyun gurubumuz da birkaç gün içinde gelecek. Onun haricinde otopark problemimiz yok. Aynı anda 60-70 aracın park edebileceği bir otoparkımız var. Yakında vale hizmetimiz de başlayacak. Resmi açılışımızı ise 26 Temmuz’da gerçekleştireceğiz.

KARTEPE HALKI HAK EDİYOR

Kartepe ilçemiz yaz ve kış turizminin çok yoğun olduğu, sanayinin çok yoğun olduğu, yerleşik halkının çok yoğun olduğu bir bölge. Biz bu anlamda böyle bir eksiklik olduğunu tespit ettik ve bu işletmeyi buraya açtık. İnşallah bundan sonra iş adamlarımız bu çıtayı daha da yükselten yatırımlar yaparlar bu bölgeye. Çünkü Kartepe halkı bundan daha fazlasını hak ediyor, daha iyisini hak ediyor. Çıtanın daha fazla yükselmesi gerekiyor.

BUNUN HAZZI BANA YETER

Biz çıtayı belli bir seviyeye getirdik diye düşünüyorum. İnşallah bizden sonra buraya gelecek işletmeler bizim bir tık, iki tık üstümüzde işler yaparlar. Bu da bir Kartepeli olarak bizi gururlandırır, onurlandırır. Nihayetinde şunu söylemek isterim, Kocaeli halkı Jumbo Künefe’yi seviyordu, Kartepe halkı da Kartepe Jumbo’yu sevdi. Bunu gerçekten bu kısa sürede gördüm ve çok büyük keyif aldım. Bunun hazzı bana yeter, bunu maddi hiçbir şeye değişmem.” 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakan'a sordu: Gölcük Tersanesi'nde işçi alımları neye göre belirleniyor?

Bakan'a sordu: Gölcük Tersanesi'nde işçi alımları neye göre belirleniyor?