16 Ocak 2021 Cumartesi

Kain İnşaat’tan Kocaeli’ye özel terastan manzaralı proje

Kain İnşaat’tan Kocaeli’ye özel terastan manzaralı proje

Nitelikli konut projelerine imza atan, yüksek kalitede ve taahhüt edilen sürede bitirilen projeler yapan Kain İnşaat, yeni projesi ile ilgili hazırlıklarını sürdürüyor. 60 daire üzerinden yapılması planlanan yeni proje terastan manzarası ve sosyal olanakları ile göz kamaştırıyor

12 Aralık 2020 Cumartesi 13:54 Güncel

Her projelerinde olduğu gibi yeni projelerinde de detayları çok önemsediklerini dile getiren Kain İnşaat Genel Müdürü Cem Karaduman, yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Tekniğin ve bilimin gücüne inanarak, özenle planlanmış mimaride yeni konutlar yapacağız. Doğa içinde prestijli konumu ile görenleri büyüleyecek manzaraya sahip yeni projemizde, güvenlikten yüzme havuzuna, fitness salonundan yerden ısıtmaya ve kapalı otoparkına varana kadar her şeyi düşündük. Sizin için özel olarak tasarladık.”

MEMNUNİYET SEVİYESİNİ YÜKSELTMEYE DEVAM EDİYORUZ

My City, My Hill 1, My Hill 2, My Hill 3, My Hill 4, Manar Yuvacık ve Manar Terrace projelerinin yapımını tamamlayıp, satış yaparak bugüne kadar tüm daire sahiplerine zamanında teslim ettiklerini belirten Kain İnşaat Genel Müdürü Cem Karaduman sözlerini şöyle tamamladı. “Yeni projemiz 56 adet 4+1 daire ile 2 adet villadan oluşuyor. 28 adet dairenin kendine ait müstakil bahçesi var. Lokasyon olarak Kocaeli Üniversitesi yolu üzerinde Bağçeşme’ye yakın bir yerde terastan manzaralı özel bir proje yaptık. Müşterilerimizin memnuniyet seviyesini yükseltmeye devam ediyoruz. Kain İnşaat ayrıcalıklarıyla tanışmak isteyenler detaylı bilgi için bizlere şu numaralardan ulaşabilirler: +90 553 775 56 41, +90 262 344 20 02. Projelerimiz ile ilgili detaylara da www.kaininsaat.com.tr web adresimizden bakabilirler.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Köpeğe çarptı, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti

Köpeğe çarptı, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti