19 Ekim 2020 Pazartesi

Karamürsel Gazozu, NTV’de

Karamürsel Gazozu, NTV’de

Karamürsel Gazozu, maddi imkansızlıklardan ötürü okuyamayan kız çocuklarına umut olacak

12 Ağustos 2020 Çarşamba 17:33 Güncel

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın, ‘2020’nin en güzel haberi’ sloganıyla duyurduğu, 4 Temmuz Karamürsel’in kurtuluş gününde piyasaya çıkararak Karamürsel halkına hediye ettiği Karamürsel Gazozu bugün NTV’nin ‘Umut Öyküleri’ programına konuk oldu. Kendine has formülü ve şeftali aromasıyla çok beğenilen Karamürsel Gazozu hem hikayesi hem de hizmet ettiği amaç ile ekranlara taşındı.

KIZ ÇOCUKLARI İÇİN...

Karamürsel’in unutulmaya yüz tutmuş değerini 50 yıl aradan sonra yeniden gün ışığına çıkaran Başkan Yıldırım, Karamürsel Gazozu’nun satışından elde edilecek gelirin kız çocuklarının eğitimine aktarılacağını açıklamıştı. Başkan Yıldırım’ın bu açıklaması il genelinde ses getirirken, NTV’nin de ilgisini çekti. NTV, Karamürsel Gazozu’nun hikayesini ekranlara taşıdı.

UMUT OLACAK

NTV’de dün yayınlanan ‘Umut Öyküleri’ programına konuk olan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel sepeti dolusu gazoz satarak kız çocuklarının eğitimine katkıda bulunacaklarını açıkladı. ‘Kız çocukları okusun diye...’ sloganıyla verilen haber, ülke genelinde de büyük yankı buldu. Karamürsel Gazozu, maddi imkansızlıklardan ötürü okuyamayan kız çocuklarına umut olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bahçeşehir Koleji öğrencilerinden LGS'de büyük başarı

Bahçeşehir Koleji öğrencilerinden LGS'de büyük başarı