18 Ocak 2021 Pazartesi

Kartepe Belediyesi yasaklarda da durmuyor

Kartepe Belediyesi yasaklarda da durmuyor

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı

22 Aralık 2020 Salı 10:37 Güncel

Hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Kartepe Belediyesi ekipleri ilçe genelinde çalışmalarına devam etti. Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Serinlik Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde incelerken Belediye Başkan Yardımcısı Murat Balaban’dan bilgi aldı.  

İLÇE GENELİNDE ÇALIŞMA

Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından Serinlik Mahallesi Karpuzdere mevkisinde yaklaşık 750 metre uzunluğunda ortalama 5 metre genişliğinde beton yol çalışmaları tamamladı. Yapılan çalışmada 550 metreküp beton 400 adet çesan demir kullanıldı. Ayrıca ekipler İstasyon Mahallesi’nde bulunan Demiryolu Köprüsü’nde ve ilçe genelinde bir çok noktada vatandaşların rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları için beton kaldırım yaptılar. 

KOCAMAN ÇALIŞMALARIN BAŞINDA

“Kartepe’mizin çehresini daha konforlu, güvenli ve kaliteli hale getirmek için üst yapı çalışmalarımız ile değiştirmeye devam ediyoruz” diyen Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, “Ülke genelinde uygulanan Covid-19 tedbirlerine ilçemizde de taviz verilmeden uygulanmaktadır. Hemşehrilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetler gecikmesin diye haftasonları, kısıtlama günlerinde de ekiplerimiz görevlerinin başındalar. Bu zor günleri sabırla, tedbirle birlik olarak aşacağız” açıklamasında bulundu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Körfezli esnaf koronaya yenildi

Körfezli esnaf koronaya yenildi