16 Ocak 2021 Cumartesi

Kartepe Kent Meydanı, sokak hayvanları için hazır

Kartepe Kent Meydanı, sokak hayvanları için hazır

Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Kartepe Kent Meydanı’nda sokak hayvanları için mama ve suluk kaplarının montajı yapıldı

09 Aralık 2020 Çarşamba 11:30 Güncel

Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi tarafından yapımı hızla devam eden Kartepe Kent Meydanı’nda sokak hayvanları unutulmadı. Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde sokak hayvanları için merkezi noktalara yepyeni suluk ve mama kapları montajına devam ederken, Kent Merkezi unutulmadı.

KAPLARIN MONTAJI YAPILDI

Zabıta Müdürlüğü ekipleri Kartepe Kent Meydanı’nın önemli noktalarına mama ve suluk kaplarının montajını yaptı. Kocaelispor’un renkleri olan yeşil-siyah olarak hazırlanan kaplar Kartepelilerin büyük takdirini topluyor.

ONLARIN DA MEYDANI OLACAK

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, “Covid-19 tedbirlerimize titizlikle devam ederken, sokak hayvanlarını ihmal etmiyoruz. Büyükşehir Belediyemizle birlikte yapımına devam edilen Kent Merkezi’nde sokak hayvanları için mama ve su kaplarının montajı yapıldı. Meydanın tamamlanması ile birlikte meydanımızı sokak hayvanlarımız ile paylaşacağız” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Beyhan Korkmaz

09 Aralık 2020 Çarşamba 11:45

Hayvanlari koruma konusundaki hassasiyetiniz icin teşekkür ederiz. Bir hayvansever olarak tam memnuniyet duydum.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'de kaç kişi yurtlarda karantinada?

Kocaeli'de kaç kişi yurtlarda karantinada?