25 Ocak 2021 Pazartesi

Kartepe kültür ve taziye evi tamamlandı

Kartepe kültür ve taziye evi tamamlandı

Kartepe Belediye Başkanı Av. M.Mustafa Kocaman’ın projelerinden biri olan “Kültür ve Taziye Evi” çalışmaların tamamlanması sonrasında hizmete hazır hale getirildi.

24 Aralık 2020 Perşembe 14:41 Güncel

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın projelerinden biri olan “Kültür ve Taziye Evi” çalışmalar eksiksiz tamamlandı. Belediye Başkanı Kocaman Kültür ve Taziye Evi’nde son kontrolleri de kendisi yaptı.

512 METRE KARE FONKSİYONEL YAPI

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan “Kültür ve Taziye Evi” 432 metre kare kapalı 80 metre kare açık alanı ile hizmet verecek. Bay – Bayan Taziye Salonu, yönetim ofisi, mutfak, bay-bayan ve engelli şadırvan ile wc yer alacak. Oturma gruplarının da yer alacağı ve çok amaçlı olarak tasarlanan Kültür ve Taziye Evi mahallenin diğer sosyal-kültürel ihtiyaçları doğrultusunda da hizmet verebilecek.

250 METRE KARE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Belediye ekipleri “Kültür ve Taziye Evi” çevresinde 250 metre kare alanda çocuklar için oyun parkı, yeşillendirme, ağaçlandırma, giriş sundurmaları yapımını da tamamladı. Bina girişinde saksılar konularak çiçeklendirmeler ile daha güzel bir görünüme kavuşturuldu.

PANDEMİ SONRASINDA HİZMET VERECEK

“Yeni bir hizmeti daha Kartepemize kazandırdık” diyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepe Belediyesi KültürveTaziyeEvi ilçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun. Zor günlerimizde üzüntümüzü biraz olsun azaltacak, dost ve akraba ziyaretlerinin yapılabileceği Kültür ve TaziyeEvi’miz yaşanan pandemi sürecinin ardından hemşehrilerimizin hizmetinde olacak” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP’li Başkan Büyükakın’a gönderme yaptı; Yapsınlar mı buraya bir teleferik?

CHP’li Başkan Büyükakın’a gönderme yaptı; Yapsınlar mı buraya bir teleferik?