24 Ekim 2020 Cumartesi

Kartepe’de sinema keyfi

Kartepe’de sinema keyfi

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman’ın seçim beyannamesinde de yer alan “Yazlık Sinema Günleri” etkinliğinde Süt Kardeşler filmi büyük bir beğeni ile izlendi

11 Ağustos 2020 Salı 12:16 Güncel

Açık havada sinema izleme keyfini nostaljik olmaktan çıkaran Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın yerel seçimler öncesi seçim beyannamesinde de projeleri arasında yer alan “Yazlık Sinema Günleri” projesi büyük bir beğeniyle takip ediliyor. Türk sinemasının klasikleri arasında yer alan Süt Kardeşler, Ertuğrul Gazi Mahallesi Kanal Park içerisinde Kartepeliler tarafından büyük beğeni ile izlendi.

KOCAMAN'A TEŞEKKÜR

Büyük bir beğeni ile “Süt Kardeşler” filmini izleyen Kartepeliler Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman’a teşekkürlerini iletirken, Covid-19 önlemlerine dikkat edilerek hazırlanan bu zor günlerde kendilerine moral olduğunu belirttiler. Hava şartları el verdiği müddetçe projeye devam edileceğini belirten Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman “Kartepeli hemşehrilerimizin gösterdiği ilgi bizleri çok memnun etmiştir. Covid-19’un yaşattığı sıkıntıları bir nebze unutturmak, biraz tebessüm etmek için bu etkinliği düzenledik. Yazlık sinemalar bizlerin kültüründe yer almaktadır. Bu kültürümüzü de yaşatmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Belediyesi Kütüphanesi açılışa hazır

İzmit Belediyesi Kütüphanesi açılışa hazır