19 Şubat 2019 Salı

Kartepeli kadınlar Aile Arasında'yı izledi

Kartepeli kadınlar Aile Arasında'yı izledi

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü, kültür-sanat etkinlikleri kapsamında kadınların sosyalleşmelerini, günlük hayattaki sıkıntılardan bir nebze de olsa uzaklaşmalarını sağlamak amacıyla her ay düzenli olarak gerçekleştirilecek olan sinema etkinliğini başlattı. Kadınlar Kulübü üyeleri, Aile Arasında filminin hep birlikte izledi

09 Şubat 2018 Cuma 11:43 Güncel

Geçtiğimiz hafta ilki gerçekleştirilen etkinlikte, Kartepe’de bulunan bir AVM’de gösterimde olan, Gürse Birsel’in senaryosunu yazdığı yönetmenliğini Ozan Açıktan’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Gülse Birsel, Şevket Çoruh’un yer aldığı komedi filmi “Aile Arasında” filmini Kartepe Kadınlar Kulübü üyeleri birlikte izledi.

HER AY DÜZENLENECEK

Kartepeli kadınların yoğun katılım sağladığı sinema etkinliğinde, hayatlarında ilk kez sinemada film izleyenlerin de olması dikkat çekti. Aile Arasında filmini beğeni ile izleyen Kartepeli kadınlar, "Güzel bir gün geçirdik. Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’e ve belediyemiz çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. Bizleri yaşamın da içinde var olan değişik renklerle çeşitli vesilelerle buluşturdukları içinde ayrıca minnettarız” dediler. Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü, yetkilileri, “Film, tiyatro, konser vb. faaliyetler sadece bir araçtır. Asıl amacımız üyelerimizin sosyal gelişmelerine katkı sağlamak, farkındalıklarını arttırmak ve birlik, beraberliğimizi pekiştirmektir. Gönüllülükle her zaman yanımızda olan üyelerimize teşekkür ediyoruz” dediler. Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü bu etkinliklerini her ay tekrarlayacak.     

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

"U​laşım büyük bir dönüşüm yaşayacak”