04 Mart 2021 Perşembe

Kayıp doktoru arama çalışmalarına ara verildi

Kayıp doktoru arama çalışmalarına ara verildi

Kartepe'de evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Doktor Uğur Tolun'u (51) arama çalışmalarına bugünlük ara verildi

17 Ocak 2021 Pazar 19:48 Güncel

Başiskele ilçesindeki özel bir hastanede görev yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Uğur Tolun, 13 Ocak günü evinden kamyonetiyle ayrıldı. Tolun'dan uzun bir süre haber alamayan yakınları durumu jandarmaya bildirdi. JAK, AFAD ve AKUT ekipleri, doktorun dağlık arazide kaybolmuş olması ihtimaline karşı arama çalışması başlattı. Ancak Tolun'a ait bir ize rastlanmadı. Kayıp doktoru arama çalışmaları 4’üncü gününde de devam etti. JAK, AFAD, AKUT, UMKE ve diğer sivil toplum kuruluşlarına bağlı arama kurtarma ekipleri, kayıp doktorun gidebileceği muhtemel yerlere yoğunlaşarak çalışmalarını devam ettirdi.

HAVANIN KARARMASI NEDENİYLE ARAMA ÇALIŞMALARI SONLANDIRILDI

Jandarma, AFAD ve AKUT ve diğer arama kurtarma ekipleri, havanın kararması ve hava muhalefeti nedeniyle Kartepe'de devam eden aramaları bugün için sonlandırdı. Ekiplerin yarın sabah saatlerinde yapılacak olan değerlendirme toplantısının ardından arama çalışmalarını sürdürecekleri öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

17 Ocak tablosu açıklandı: Vaka sayısında düşüş

17 Ocak tablosu açıklandı: Vaka sayısında düşüş