15 Haziran 2021 Salı

KİPTAŞ, Kocaeli’deki sosyal konutlar için tarih verdi

KİPTAŞ, Kocaeli’deki sosyal konutlar için tarih verdi

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt Kocaeli projesi için de ayrıntılar verildi. Genel Müdür Kurt, “Bu yıl sonu veya önümüzdeki yılbaşı Kocaeli ilinde afet odaklı sosyal konut projemizi de hayata geçireceğiz. Tüm teknik süreçlerini tamamladığımız projemiz ruhsat aşamasında. Yakın zamanda bu projemizin de lansmanını yapacağız” dedi

18 Kasım 2020 Çarşamba 14:58 Güncel

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yan kuruluşu KİPTAŞ’ın, Kocaeli'nde yapmayı düşündüğü sosyal konutlarla ilgili yeni bir açıklama yapıldı. Bilindiği üzere KİPTAŞ, geçtiğimiz günlerde proje için bir anket çalışması başlatmıştı. CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’de bir sosyal konut yapma fikri varsa bunu İzmit ilçeye yapma olasılığının çok yüksek olduğu kulislerde konuşuluyordu.

GENEL MÜDÜR DUYURDU

Hatırlanacağı üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret etmiş ve bazı ortak projeler yapabileceklerini söylemişti. Bu görüşme sonrası ise Halk Süt projesi hayata geçirilmişti. Önceki gün ise Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Anahtar teslim töreni sırasında konuşan KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt Kocaeli projesi için de ayrıntılar verildi. Genel Müdür Ali Kurt, “Bu yıl sonu veya önümüzdeki yılbaşı Kocaeli ilinde afet odaklı sosyal konut projemizi de hayata geçireceğiz. Tüm teknik süreçlerini tamamladığımız projemiz ruhsat aşamasında. Yakın zamanda bu projemizin de lansmanını yapacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

İzmit Benim

20 Kasım 2020 Cuma 00:14

Bu nasıl iş, daha dün CEDİD bakanlığa devredildi.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Öldürdüğü kişinin ailesinden mahkemede özür diledi

Öldürdüğü kişinin ailesinden mahkemede özür diledi