16 Haziran 2021 Çarşamba

KİPTAŞ, Kocaeli’ye sosyal konut yapacak! Yeri neresi olacak!

KİPTAŞ, Kocaeli’ye sosyal konut yapacak! Yeri neresi olacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yan kuruluşu KİPTAŞ, Kocaeli'de yeni sosyal konun projesine başlıyor. Proje için anket çalışmaları başlatan KİPTAŞ’ın sosyal konutları İzmit ilçeye yapma olasılığının yüksek olduğu konuşuluyor

05 Kasım 2020 Perşembe 13:56 Güncel

KİPTAŞ'tan Kocaeli'ye yeni proje geliyor. Emlak Kulusi haber sitesinin haberine göre KİPTAŞ Kocaeli'de hayata geçirilecek yeni proje için resmi sitesinde bir anket başlattı. CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kocaeli’de bir sosyal konut yapma fikri varsa bunu İzmit ilçeye yapma olasılığının çok yüksek olduğu kulislerde konuşuluyor. Hatırlanacağı üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret etmiş ve bazı ortak projeler yapabileceklerini söylemişti. Bu görüşme sonrası ise Halk Süt projesi hayata geçirilmişti.

VATANDAŞLARIN YORUMLARI BEKLENİYOR

1995 yılından beri inşaat sektörünün önemli bir şirketi olarak faaliyet gösteren KİPTAŞ yüklendiği misyonun bilincinde hizmet sunuyor. KİPTAŞ Kocaeli'de hayata geçirilecek yeni proje için resmi sitesinde bir anket başlattı. Anketle, KİPTAŞ Kocaeli projesi için vatandaşların fikirlerinin alınması planlanıyor. Böylece, KİPTAŞ Kocaeli projesi vatandaşların yorumlarıyla şekillenecek.

26 KASIM’A KADAR

KİPTAŞ, Kocaeli'de inşa edeceği yeni projesinde vatandaşların düşüncelerini dikkate alacak. KİPTAŞ tarafından Kocaeli projesi için bir anket başlatıldı. KİPTAŞ'ın yeni projesinde söz sahibi olma imkanı sunulan anketteki 5 soru ile vatandaşların düşüncelerinin öğrenilmesi amaçlanıyor. Böylece, yeni proje tasarlanırken vatandaşların istekleri de dikkate alınacak. KİPTAŞ tarafından anket için "Kiptaş'ın yeni projeleri sizin yorumlarınızla şekilleniyor. Aşağıdaki soruları yanıtlayın, değerli görüşlerinizi bizimle paylaşın." denildi. Ankete katılım için son gün 26 Kasım olarak belirlendi. Ankete KİPTAŞ'ın resmi sitesinden ulaşılabiliyor.

 

Anketteki sorular şu şekilde:

1- KİPTAŞ vizyonuyla Kocaeli’de inşa edilecek sosyal konut projesi ile ilgilenir misiniz?

-Evet

-Hayır

2- Sosyal Konut projesinde hangi ödeme türünü tercih edersiniz?

-55 bin Lira ön peşinat, 55 bin Lira teslimde ödeme, 2 bin 750 TL'den başlayan sabit taksit (120 ay)

-55 bin Lira peşinat, 3 bin 750 TL'den başlayan sabit taksit (120 ay)

3- Sosyal konut denilince aklınıza hangisi geliyor?

-Uygun Fiyat

-Kaliteli Malzeme

-Yeşil Alan

-Hepsi

-Hiçbiri

4- Sosyal konutta hangi daire tipini tercih edersiniz?

-1+1

-2+1

-3+1

5- Aşağıdaki evlerden hangisi sosyal konut projesine aittir?

Yanıtta iki farklı görsel bulunuyor.

ANKETE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

http://anket.kiptas.istanbul/

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

“Bunun hesabını sorarız”

“Bunun hesabını sorarız”