28 Kasım 2020 Cumartesi

Kocaeli başkan Yıldızlı’nın bu fotoğrafını konuşuyor!

Kocaeli başkan Yıldızlı’nın bu fotoğrafını konuşuyor!

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın evinin önünde çöpten yiyecek toplayan bir çiftin fotoğrafını paylaştı. Yıldızlı, “Artık rüya görmeyi bırakın, halkın gerçek halini görün!” dedi.

21 Eylül 2020 Pazartesi 12:24 Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, Kocaeli‘nin İzmit ilçesinde çekilmiş bir fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Yıldızlı’nın paylaştığı fotoğrafta karı koca olduğu anlaşılan bir çiftin çöpten ekmek ve yemek topladığı görüldü. Yıldızlı söz konusu fotoğrafın Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın evinin önünde çekildiğini duyurdu.

“Tahir Büyükakın balkona çıksa görecek” ifadeleriyle durumun vehametini anlatan Harun Yıldızlı fotoğraf paylaşımına şu ifadeleri ekledi: “Mutlu Şehir Kocaeli’den günaydın demek isterdim… Ama burası Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın evinin önü. Bir vatandaşımızın bana ilettiği bu fotoğrafı Tahir Bey balkona çıksa canlı olarak görecek. Artık rüya görmeyi bırakın, halkın gerçek halini görün!”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

TIR sürücüsü, kaçak göçmenleri TEM kenarında bırakmış

TIR sürücüsü, kaçak göçmenleri TEM kenarında bırakmış