19 Şubat 2019 Salı

Kocaeli Fotoğrafçılar Odası seçime hazırlanıyor

Kocaeli Fotoğrafçılar Odası seçime hazırlanıyor

17 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek seçimlerde, Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanını seçecek

13 Şubat 2018 Salı 14:51 Güncel

17 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 11:00‘de Kocaeli Esnaf Odaları Birliği Birlik İş Merkezi’nde bulunan sosyal tesislerde gerçekleştirilecek seçimlerde Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanını seçecek. Mevcut Başkan İbrahim Şahin’in işlerinin yoğunluğu nedeniyle tekrar aday olmayacağı seçimlerde odanın tek liste ile seçimlere gitme kararının alındığı öğrenildi. Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı 110 üyenin oy kullanma hakkının olduğu seçimlerde tek aday olarak Ali Kılıç’ın adaylığını açıkladığı belirtildi.

ÜYELERİ DAVET ETTİ

İzmit’in Kolordu mevkiinde bulunan Foto Hilmi’nin sahibi olan Ali Kılıç yaptığı açıklamada, ’’Oluşturacağımız yönetim kurulu ile hızlı gelişen teknolojiye ayak uyduran birlik ve beraberlik içinde profesyonel hizmet veren bir oda olmak amacındayız. Ayrıca Türkiye genelinde de İstanbul, Adapazarı, Bursa, İzmir gibi fotoğrafçılar odaları ile güçlü bir işbirliğine gidip alanımızda ses getirecek çalışmalar yapmak istiyoruz. Üyelerimizi Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz seçime davet ediyorum.’’dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kaman: Haldız'a neden rant devşirilmek isteniyor?

Kaman: Haldız'a neden rant devşirilmek isteniyor?