26 Ocak 2021 Salı

Kocaeli Vergi Dairesi’nden KTO’ya ziyaret

Kocaeli Vergi Dairesi’nden KTO’ya ziyaret

Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin ve Körfez Vergi Dairesi Müdürü Dursun Kaçar Körfez Ticaret Odası’na 7256 sayılı kanun ile alakalı bilgilendirme sunumu yapmak amacı ile ziyarette bulundu

02 Aralık 2020 Çarşamba 13:33 Güncel

Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Kırcı ve Hamza Küpeli’ nin hazır bulunduğu ziyarette Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin ‘’Körfez Ticaret Odası ilimizin en önemli sivil toplum örgütlerinden biri. Her zaman yetki ve imkânımız dâhilinde kurumsal işbirliği ile dayanışma içerisinde çalışmalarımızı yürüttük ve yürütmeye de devam edeceğiz’’ derken KTO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, ziyaretleri nedeniyle Kocaeli Vergi Dairesi’ ne teşekkür etti.

7256 SAYILI KANUN ANLATILDI

Körfez Ticaret Odası’na yapılan ziyarette Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Osman Eşgin bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkındaki kanun ile ilgili amaç, kapsam ve hükümler ile hangi kurumları kapsadığı ve bu kanunun avantajlarını oda yönetimi ile paylaştı. Yapılan bilgilendirme için teşekkür eden Öztürk bilgilendirme için teşekkürlerini sunarken ziyaret sosyal mesafe kuralları kapsamında çekilen fotoğraf ile son buldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Engelli ve 65 yaş üstü vatandaşlara evden abonelik imkanı

Engelli ve 65 yaş üstü vatandaşlara evden abonelik imkanı