19 Ocak 2021 Salı

Kocaeli’nin en büyük TURYAP ofisi açıldı

Kocaeli’nin en büyük TURYAP ofisi açıldı

Kocaeli’nin en büyük emlak ofisi olan TURYAP İzmit Yahya Kaptan Temsilciliği, bugün düzenlenen resmi açılış töreniyle hizmete başladı

20 Ekim 2018 Cumartesi 16:37 Güncel

2016 yılında Murat Uygun tarafından açılan temsilcilik, İzmit Çarşı ve Yalova Temsilcisi Selçuk Yıldız, Kandıra Temsilcisi Atakan Hava ve Murat Uygun’un bir araya gelmesiyle Kocaeli’nin en büyük TURYAP ofisi olan İzmit Yahyakaptan Temsilciliği bugün görkemli bir resmi törenle hizmete başladı. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Alpaslan Seymen, Toyota Kaya yöneticilerinden Mehmet Kaya, CHP’li yöneticiler ve birçok misafirin katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde ilk konuşmayı TURYAP İzmit Yahya Kaptan Temsilciliği ortaklarından Murat Uygun gerçekleştirdi.

FATMA KAPLAN HÜRRİYET KONUŞTU

Konuşmasına, tüm çalışma arkadaşları adına selamlayarak başlayan Murat Uygun, “Bu mutlu günümüzde aramıza katıldığınız ve bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür eder, hepinize “Hoş geldiniz” diyoruz, onur duyduk” diyerek,  açılışı yapmak üzere CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’i mikrofona davet etti. Katılım sağlayan herkesle kurdeleyi kesmekten onur ve şeref duyacağını belirten CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet sözlerine şu şekilde devam etti; “Sevgili Murat beye bu kazandırmış olduğu işyeri için teşekkür ediyorum, kent adına, kentte yaşayan bir yurttaş adına, kentimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Kentimize marka değer katmasını diliyorum ve böylesi bir zamanda özellikle ekonomik koşullar ortadayken böylesi bir cesaretle bu iş yerini kazandırmış olmasından dolayı da naçizane kutlamak istiyorum. Allah yolunuzu açık eylesin, iyi işleriniz olsun, kente de iyilikler getirsin”

MURAT UYGUN TEŞEKKÜR ETTİ

Dualar ve tüm protokolün katılımıyla kesilen kurdeleyle birlikte, Yenişehir Mahallesi, Demokrasi Bulvarı, No:65 adresinde açılan ve 300 m2’lik İzmit Yahya Kaptan Ofisin tanıtımı yapıldı. Oldukça geniş bir katılımla gerçekleşen açılış töreninde Murat Uygun, Selçuk Yıldız, Atakan Hava ve gayrimenkul danışmanları tebrikleri kabul etti. Emlakçılara olan önyargıyı, hizmet kalitelerini göstererek kaldırabileceklerini ve sektöre bakış açısını değiştireceklerini belirten Murat Uygun, bu önemli günlerinde yanında olan tüm misafirlerine teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Batı Trakya Türkleri Derneği 50 yaşında

Batı Trakya Türkleri Derneği 50 yaşında