19 Ekim 2020 Pazartesi

Kocaelispor bilgi yarışması tüm hızıyla devam ediyor

Kocaelispor bilgi yarışması tüm hızıyla devam ediyor

İzmit Belediyesi’nin düzenlediği Kocaelispor tarihine ışık tutan bilgi yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın ikinci gününde Kocaelispor’un unutulmaz isimlerinden Nuri Çolak onur konuğu olurken, yarışmacılardan Emre Sürek, Yusuf Aktürk ve Emrah Köse adlarını finale yazdırdı

16 Temmuz 2020 Perşembe 12:53 Güncel

Cumhuriyet Parkı Sanat Galerisinde yapılan ve İzmit Belediyesinin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan yarışmanın ikinci günündeki onur konuğu Kocaelispor'un unutulmaz kaptanı Nuri Çolak oldu. Uzun yıllar Kocaelispor formasını terleten Nuri Çolak, Kocaelispor ile yaşadığı 2 Türkiye Kupası zaferi başta olmak üzere birçok anısını seyircilerle paylaştı.

3 İSİM DAHA BÜYÜK FİNALDE

Kocaelispor’un tarihine ışık tutan soruların yer aldığı yarışma, ilk günkü gibi büyük bir heyecana sahne oldu. Yarışmanın sürprizi ise tüm soruları bilerek finale yükselen minik taraftar Yusuf Aktürk oldu. Yarışmaya babasıyla birlikte katılan Yusuf Aktürk, 5 soruya da anında doğru cevap vererek küçük yaşına rağmen sıkı bir Kocaelispor taraftarı olduğunu gösterdi. Yusuf Aktürk’ün yanı sıra tüm soruları doğru cevaplayarak 5’te 5 yapan Emre Sürek ve Emrah Köse de Kocaelispor formasını kazanmanın yanı sıra büyük finalde yarışma hakkını da elde ettiler.

KAAN DOBRA ve ENGİN KORUKIR GELİYOR

Kocaelispor bilgi yarışması verilen bir günlük aranın ardından bugün ve yarın da aynı heyecanla devam edecek. Yarışmanın bugünkü onur konuğu Kocaelispor tarihinin efsane ismi Kaan Dobra olacak. Yarın ise Kocaelispor’un kazandığı başarılarda önemli bir rolü olan Kocaelispor’un eski teknik direktörü Engin Korukır yarışmaya konuk olarak anılarını izleyicilerle paylaşacak. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, İzmit Belediyesi whatsapp hattı olan 0532 166 41 41 numaralı telefona yarışmaya katılmak istediğini belirtip ad, soyad ve telefon numarasını yazması yeterli olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MY Kolej liseye kayıt burs oranlarını açıkladı

MY Kolej liseye kayıt burs oranlarını açıkladı