27 Ekim 2020 Salı

Kocaman, Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti

Kocaman, Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Kartepe Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi. Belediye Başkanı Kocaman, esnaflarla istişare ederken, gündemi değerlendirdi istek ve talepleri dinledi

09 Eylül 2020 Çarşamba 09:19 Güncel

Pandemi döneminde bile kurallara uygun olarak her zaman hemşehrileriyle istişare içerisinde olan Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Kartepe Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Başkan Kocaman burada esnaflarla istişare ederken, istek ve talepleri dinledi.

SANAYİ ÜLKEMİZİN LOKOMOTİFİDİR

Sanayinin yani üretimin ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olduğunu belirten Belediye Başkanı Kocaman, “Sanayicimiz ülkemizin can damarı. Türem dünyayı sarsan ezberleri bozan bir pandemi vakasıyla karşı karşıyayız. Amazi tedbir, asgari kayıpla bu meseleden en çabuk şekilde kurtulmaya gayret ediyoruz. Halk sağlığını topyekün tehlikeye sokan Covid-19 maalesef ekonomi başta olmak üzere sağlık, eğitim, turizm, sosyalleşme ve psikolojik olumsuzlukları da beraberinde getiriyor. Bunu bilerek tedbirlere sımsıkı sarılmalı ve zararlarımızı virüse karşı hep birlikte mücadele ederek en aza indirmeliyiz. Biz imkanlarımız ölçüsünde her zaman yanındayız” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gençler istedi, Hürriyet kütüphanenin saatini uzattı

Gençler istedi, Hürriyet kütüphanenin saatini uzattı