29 Mayıs 2020 Cuma

KOİF'te DTO’nun standına büyük ilgi

KOİF'te DTO’nun standına büyük ilgi

Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri kapsamında stant açan İMEAK DTO Kocaeli Şubesi’ne ilgi büyük. Başkan Vedat Doğusel, “İstihdam Seferberliği noktasında Kocaeli tüm unsurlarıyla gerçekten bir bütün oldu” dedi

06 Nisan 2019 Cumartesi 12:32 Güncel

Ülkemizde hayata geçen “İstihdamda Milli Seferberlik” programına da destek vermek amacıyla “Burası Kocaeli Burada İş Var” başlığıyla Kocaeli Valiliği koordinatörlüğünde Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’nin (KOİF’19) açıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kocaeli Ticaret Odası ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğiyle İnterteks Fuar Alanı’nda açılan KOİF’19’a ilgi büyük oldu.

BAŞVURULAR ALINIYOR

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Kocaeli Şubesi de KOİF 19’da stant açan kurumlardan biri olurken, Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Doğusel, Başkan Yardımcısı Can Özgülenç ve Meclis Başkan Yardımcısı Yılmaz Sarıaslan da stantta hazır bulundu. Doğusel ve DTO heyeti stantta iş başvurularını alırken, bu başvuruların oda üyesi firmalarla paylaşılacağını ifade etti. Gençlerle sohbet eden Doğusel, DTO’nun faaliyetleri ile ilgili vatandaşlara önemli bilgiler verdi.

KOCAELİ TÜM UNSURLARIYLA SÜRECE KATKI VERİYOR

Bir açıklama yapan Doğusel, Kocaeli İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri’nin “İstihdamda Milli Seferberlik” kampanyasının devamı olduğuna dikkat çekerek, “İstihdam Seferberliği noktasında Kocaeli tüm unsurlarıyla gerçekten bir bütün oldu. Kocaeli’de yapılan çalışmalar bakanlıklarımızdan da büyük övgü alıyor. Bu da bizi daha fazla motive ediyor. KOİF’19’a ve standımıza gelen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmitli öğretmenin yeni şiir kitabı çıktı

İzmitli öğretmenin yeni şiir kitabı çıktı