23 Ekim 2020 Cuma

KOMİAD’da yeni başkan Topuz oldu

KOMİAD’da yeni başkan Topuz oldu

Kocaeli Milliyetçi Muhafazakar İş Adamları Derneği Başkanı Gürcan Kolay görevini Duran Topuz’a devretti

06 Eylül 2020 Pazar 13:27 Güncel

Kocaeli Milliyetçi Muhafazakar İş Adamları Derneği’nin (KOMİAD) 3. Olağan kongresi dün Tramvay Kafe’de gerçekleşti. 2 dönemdir derneği başkanlık görevini yürüten mevcut başkan Gürcan Kolay, görevimi Duran Topuz’a bıraktı. 78 kişinin oy kullanma hakkının bulunduğu kongre sonucunda ayrıca  20 yönetim kurulu üyesi ve 3 denetim kurulu üye seçildi. Kongrenin Divan Başkanlığı’nı MHP İl Başkanı Aydın Ünlü üstlenirken katip üyeliğini ise İl başkan yardımcıları Sunay Gezer ve Ahmet Topuz yaptı. Kongrede sandık kurulmadı yeni başkan oy birliğiyle seçildi. Duran Topuz, derneğin yeni başkanı oldu.

BU BİR HİZMET YARIŞI

Görevi devreden eski Başkan Gürcan Kolay “Bugün burada yaptığımız kongre inanıyorum ki Kocaeli’de KOMİAD’ın daha da gelişmesini ve büyümesini sağlayacak. Bu bir hizmet ve bayrak yarışıdır. Bu bayrağı yere düşürmeden, yorulmadan ileriye götüreceğine inandığım Duran Topuz’a bırakıyorum. Kendisine her yönden kefilim” dedi. Görevi devralan derneğin yeni başkanı Duran Topuz ise, “Ben Duran Topuz Tokat doğumluyum. Evli 2 çocuk babasıyım. Topuzoğulları su ve gıda limited şirketinin yönetim  kurulu başkanıyım. Aynı zamanda MHP Körfez Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Topuz’un kardeşiyim. Beni bu göreve layık gören MHP İl Başkanım Aydın Ünlü ve KOMİAD eski Başkanı Gürcan Kolay’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

KOMİAD’IN İMZASI OLACAKTIR

MHP İl Başkanı ve kongrenin divan başkanı Aydın Ünlü ise şu ifadelere yer verdi: “KOMİAD’ın ana fikri şudur: Devleti ve lideri anlamak. KOMİAD Kocaeli’de ki iş adamlarının kendine 2023 yılına hazırlamasına öncü olacaktır. Önümüzdeki süreçte her yer de KOMİAD’ın imzası olacaktır. Burası Türkiye'nin verdiği mücadeleyi anlayanlar topluluğudur. 2023'e kendini hazırlayan, girişimci ruhu olan iş adamları buradadır. Seçilecek olan başkan ve ekibime başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.

DURAN TOPUZ’UN YÖNETİMİ

Duran Topuz, Mahmut Öncü, Pınar Kolay, İbrahim Akdemir, Selçuk Can, Ümit Topuz, İbrahim Akbaba, Tayfun Tosun, Kadiriye Cansoy, Gökhan Yıldırım, Abdullah Arı, Serkan Ege, Kadir Dinç, Cengiz Karakoç, Saim Yelten, Emre Eser, Yücel Kantaroğlu, Salih Yılman, Ahmet Yavuz, Ömer Öncü.

Denetim kurulu: Sami Acıkök, Sinan Kurt, Özkan Öğütmen

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yokuşta freni boşalan kamyoneti, direğe çarparak durdurdu

Yokuşta freni boşalan kamyoneti, direğe çarparak durdurdu