18 Şubat 2020 Salı

Körfez ve İzmit mağazaları sizi bekliyor: Salomon, Cemil Fidan’dan alınır

Körfez ve İzmit mağazaları sizi bekliyor: Salomon, Cemil Fidan’dan alınır

Kocaeli’nin bilinen spor ve günlük ayakkabı ile spor giyim konusunda markaları bünyesinde barındıran Cemil Fidan Kundura ve şubeleri Cix Spor mağazaları, gençlerin, sporcuların tercihi olan Salomon çeşitlerini sunmaya başladı

29 Eylül 2019 Pazar 11:58 Güncel

Kocaeli’nin bilinen spor ve günlük ayakkabı ile spor giyim konusunda markaları bünyesinde barındıran Cemil Fidan Kundura ve şubeleri Cix Spor mağazaları gençlerin, sporcuların tercihi olan Salomon çeşitlerini sunmaya başladı. Körfez Tütünçiftlik’te Sarnıç Han İş Merkezi’nde, Ağadere Caddesi’nde, İzmit Yürüyüş Yolu’nda ve Ncity’de yer alan merkez ve şubeleriyle Salomon ve diğer marka spor ayakkabılarını satışa sunan Cemil Fidan firma yetkilileri, kalite ve fiyatta da tercih edilen firma olduklarını ifade etti.

BOL ÜRÜN YELPAZESİ

Dünyaca tanınan Salomon ürünlerinin, tüm çeşitlerini müşterilerin beğenisine sunan ve 1990 yılında kurulan Cemil Fidan Kundura, yeni merkezinde, bol ürün yelpazesi ile iki katlı mağazada spor giyime, kaliteye meraklı olan müşterileri bekliyor. Çeşitli firma ve kurumların ayakkabı fişlerinin de geçerli olduğu mağazaların, halkın rahat ulaşması için Pazar günleri de açık olacağı belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kartepe ve Sapanca'ya Arap akını!

Kartepe ve Sapanca'ya Arap akını!