24 Kasım 2020 Salı

Körfez yine gözbebeği oldu

Körfez yine gözbebeği oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı kongrede, karşılamada ve salonda yer alan kalabalık arasında görevini her zaman başarıyla yapan Körfez İlçe yönetimi ve gençleri yine göz bebeği oldu.

10 Kasım 2020 Salı 14:25 Güncel

Körfez’in başarıyla görevini yaparak, salonda ve karşılama ekibinde eksiksiz yer aldığını söyleyen İlçe Başkanı Ramazan Tuna, pandemi nedeniyle sağlığı izin vermeyenler haricinde her kesin tam kadro olarak salonda yerini aldığını söyledi.

Yapılan değerlendirme açıklamasında, “Kocaeli her zamanki gibi Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ve ekibini en güzel şekilde kucaklamıştır. Müthiş bir heyecan, coşku ve enerji içerisinde Covid-19 tedbirlerine uyarak gerçekleştirdiğimiz 7.Olağan İl Kongremiz önce ilimiz olmak üzere tüm ülkemize hayırlı uğurlu olsun inşallah. Tekraren İl başkanlığına seçilen kıymetli İl Başkanım Sn. Mehmet ELLİBEŞ ve yeni yönetimine hayırlı olsun diyor ve görevlerinde başarılar dilerim.2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inandığımız yolda birlikte yürüyeceğiz. Durmak yok yola devam diyoruz. Gönül Seferberliği parolası ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.Körfez Teşkilatları olarak tam kadro kongrede yerimizi aldık. Pandemi nedeniyle sağlik sorunları yaşayan delegelerimiz dışında tam kadro olarak yerimizi aldık.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Eğitim İş Atatürk’ü andı

Eğitim İş Atatürk’ü andı