27 Şubat 2021 Cumartesi

Körfez’de kuaförlere ‘hijyen’ desteği

Körfez’de kuaförlere ‘hijyen’ desteği

Körfez Belediyesi, pandemi dolayısıyla faaliyetleri kısıtlanan işletmelere biner liralık ayni yardımda bulunurken, faaliyetlerini sürdüren ama süreçten etkilenen kuaför ve güzellik merkezlerine de hijyen desteğinde bulundu

30 Aralık 2020 Çarşamba 16:23 Güncel

Körfez Belediyesi, pandemi dolayısıyla faaliyetleri kısıtlanan işletmelere biner liralık ayni yardımda bulunurken, faaliyetlerini sürdüren ama süreçten etkilenen kuaför ve güzellik merkezlerine de hijyen desteğinde bulundu. Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışma kapsamında ilçe genelindeki 250 adet erkek ve kadın kuaförü ile güzellik merkezi işletmelerine paketler dağıtılmaya başlandı.

250 ESNAFA VERİLECEK

İşletmelere dağıtılan hijyen setlerinin içerisinde; 50 adet maske, 50 adet berber önlüğü (tek kullanımlık), 1 litre dezenfektan ve 400 ml kolonya yer aldı. Körfez Belediyesi yetkilileri, ilçede faaliyet gösteren tüm erkek ve kadın kuaförleri ile güzellik merkezlerine paketleri teslim edeceklerini belirtti. Paketleri teslim alan işletmeler ise Başkan Şener Söğüt’e desteğinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hacıhasanlılar’dan Ensar Vakfı tepkisi

Hacıhasanlılar’dan Ensar Vakfı tepkisi