05 Ağustos 2020 Çarşamba

Körfezkent’te alışveriş hızlandı

Körfezkent’te alışveriş hızlandı

Koronavirüs önlemleri kapsamında yaklaşık 3 ay alışverişe ara veren AVM’lerden uzaklaşan vatandaşlar, tehlikenin azalması önlemler altında kısıtlamaların en aza inmesiyle ihtiyaç listelerini temin etmeye başladılar

03 Temmuz 2020 Cuma 17:04 Güncel

Bu kapsamda her evde ihtiyaç duyulan mutfak malzemeleri, küçük ev aletleri, mobilya gurupları halı, züccaciye, beyaz eşya, elektronik eşya ve benzeri ihtiyaçlar için tercih edilen mağazalar müşteriler tarafından ziyaret edilmeye başladı. Körfezkent Mevlana Caddesi üzerinde faaliyete geçen ve tüm ihtiyaç malzemelerinin de bulunduğu WM Home bu konuda özellikle bu bölge halkı tarafından tercih edildi. Çeşitli indirimler, elden taksit, peşin fiyatına ve kredi kartına yapılacak taksitlendirme yöntemiyle yapılan satışlarda bölgeye hizmet veren mağaza, güler yüzlü ekibi ile de tercih edilen noktalar arasında yer aldı.

Yaklaşık 15 bin nüfusun yer aldığı Yavuz Sultan Selim Mahallesi’nde bulunan Körfezkent ve mahalle halkının büyük ilgi gösterdiği WM Home, aynı zamanda Derince merkez, Yenikent Mahallesi ve Körfez’in diğer mahallelerinden gelen halk tarafından da beğeniliyor. WM Home’nin Yarımca’da Mimar Sinan Mahallesi’nde ve 60 Evler’de de Vildan Mağazaları adı altında aynı konseptte mağazaları bulunuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Minik Esila son yolculuğuna uğurlandı

Minik Esila son yolculuğuna uğurlandı