23 Ağustos 2019 Cuma

KOTO 9. Meslek Komitesi YÖREX Fuarı’nı ziyaret etti

KOTO 9. Meslek Komitesi YÖREX Fuarı’nı ziyaret etti

Fırın, Pastane ve Marketler Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 9. Meslek Komitesi, bu yıl 9. Kez kapılarını açan Antalya Yöresel Ürünler (YÖREX) Fuarı’nı ziyaret ederek, ülkemizin yöresel değerlerini yakından tanıma fırsatı buldu

30 Ekim 2018 Salı 17:01 Güncel

Antalya Ticaret Borsası tarafından, KOTO’nun da aralarında bulunduğu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de destekleriyle bu yıl 9.’su düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler (YÖREX) Fuarı 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırladı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da açılışını katıldığı fuarın ziyaretçileri arasında Fırın, Pastane ve Marketler Grubu’nun yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 9. Meslek Komitesi de yerini aldı.

‘YÖRESEL ÜRÜNLER MİLLİ EKONOMİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ’

KOTO Meclis Üyesi Oktay Alkan, 9. Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Kozan, Başkan Yardımcısı Mehmet Buzacı, Komite Üyeleri Nurdoğan Özdemir, Ahmet Kul ve Erol Kaya’nın yer aldığı KOTO heyeti, fuarı ziyaret ederek ülkemizin yöresel değerlerini yakından tanıma ve iller arası ticaretlerini gerçekleştirebilmek adına iş görüşmeleri gerçekleştirme fırsatı buldu. Ülkemizin yöresel değerlerini tanımanın, yurt içi ve yurt dışına pazarlamanın milli ekonomi için önemli bir konu olduğuna dikkat çeken KOTO heyeti, Kocaeli’nin yöresel ürünlerini de anlattı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Üzerine kapı devrilen çocuk hayatını kaybetmişti: Müdür istifa etti

Üzerine kapı devrilen çocuk hayatını kaybetmişti: Müdür istifa etti