23 Ağustos 2019 Cuma

KOÜ’lü öğrencilerden Hürriyet’e davet

KOÜ’lü öğrencilerden Hürriyet’e davet

Kocaeli Üniversitesi öğrencileriMerve Karademir ve Şevval Cıngır, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i 27 Nisan'daki “Gönüllüysen Ses Ver” seminerine davet etti

26 Nisan 2019 Cuma 11:16 Güncel

Değişim Liderleri Derneği Kocaeli Üniversitesi Kıvılcımları topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan “Gönüllüysen Ses Ver” semineri 27 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek. İzmit Belediyesi’nin de destek verdiği etkinlik Cumartesi günü 13.00-17.00 saatleri arasında Kocaeli Fuarı içerisindeki Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleşecek.

GENÇLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

Kocaeli Üniversitesi öğrencileri tarafından planlanan ve aralarında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Türkiye Kızılay Derneği, 6 Nokta Körler Derneği gibi birçok sivil toplum kuruluşunun da yer alacağı program da gönüllük konusuna dikkat çekilip, farkındalık yaratılacak. "Gönüllüysen Ses Ver” programını düzenleyen Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinden Merve Karademir ve Şevval Cıngır, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i etkinliklerine davet etti. Gençleri makamında ağırlayan Başkan Hürriyet, "Gençlerimizin bu tür sosyal sorumluluk projelerinde yer alması bizleri hem gururlandırıyor hem de umutlandırıyor. Gençlerimize güveniyoruz ve onlara her zaman destek olacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yürüyüş Yolu'nda ağaçlar yine kitap açtı

Yürüyüş Yolu'nda ağaçlar yine kitap açtı