23 Ağustos 2019 Cuma

KOÜ'lülere Rektör Hülagü'den müjdeli haber

KOÜ'lülere Rektör Hülagü'den müjdeli haber

Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin Twitter’da #koüşenlikistiyor hashtagiyle başlattığı kampanya etkili oldu. Konuyla ilgili bir tweet atan Rektör Hülagü, Bu hafta içi öğrenci kardeşlerimizle görüşüp karara bağlayacağız” dedi

23 Nisan 2019 Salı 17:37 Güncel

Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin Twitter’da #koüşenlikistiyor hashtagiyle bir kampanya başlatmıştı. Bu kampanya sonrası Rektör Hülagü, şenliğin güz döneminden yapılabileceğine ilişkim bir tweet atmıştı. Bu gelişme sonrası  İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet eğer üniversitesi yapamıyorsa şenliği kendilerinin yapabilceğini söylemişti.

"TALİMAT VERDİM"

Bugün yeniden bir twett atan Rektör Hülagü, şenliklerin bahar döneminden yapılabileceğinin işaretinin verdi. Prof Dr. Hülagü tweetinde, “Sevgili öğrenci kardeşlerim. Sizlerin bahar şenliği için attığınız tweetleri okuyorum. Görüşmek için dilekçe veren öğrencilerimizden haberim var. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ercüment Çiftçi ve Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Hayriye Özpınar hanıma talimat verdim. Bu hafta içi öğrenci kardeşlerimizle görüşüp karara bağlayacağız. Merak etmeyin, sizler bizim evlatlarımızsınız. Sizlerin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Sizleri çok seviyoruz” yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Otomobil ile minibüs çarpıştı: 3 yaralı

Otomobil ile minibüs çarpıştı: 3 yaralı