22 Eylül 2019 Pazar

Mamikler'den büyük fırsat!

Mamikler'den büyük fırsat!

Mamik Group ve Orka Group’un başlattığı “Orka Life 2” projesi son hız devam ederken, firma projeden daha fazla konuşulacak bir kapmaya başlattı. Mamik Group Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Mamik, enflasyonla mücadele adına, müşterilerine yüzde 20 peşin ve 60 ay faizsiz, kefilsiz taksit imkânı sundukları müjdesini verdi

30 Kasım 2018 Cuma 17:15 Güncel

İlimizde inşaat ve kuyumculuk sektöründe başarılı çalışmalarıyla bilinen Mamik Group ve Orka Group’un geçtiğimiz Mart ayında Yuvacık bölgesinde başlattığı  “Orka Life 2” projesi son hız devam ediyor. Orka Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, ayrıca Beşiktaş Jimnastik Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Mamikler Group kurucuları Haluk Mamik ve Faruk Mamik’in yaptığı inşaat hızla devam ederken, enflasyonla mücadele kapsamında elini taşın altına koymaktan çekinmeyen firma yeni bir kampanya başlatmanın gururunu yaşıyor.

BÜYÜK KAMPANYA

Orka Life II projesiyle Kocaeli’de ilke imza atan Mamikler, şimdilerde projeden daha fazla konuşulacak bir kapmaya başlattı. Kampanya, ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerine kavuşmalarını sağlıyor. Buna göre % 20 peşin ve 60 ay faizsiz, kefilsiz taksit imkânı sunuyor. Şuanda doluluk oranı % 40’ı geçen projede ev sahibi olmak isteyenlerin, sınırlı sayıda olan bu kampanyadan geç kalmadan yararlanmaları tavsiye ediliyor.

ÖNÜMÜZÜ GÖRÜYORUZ

Mamik Group Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Mamik şunları söyledi: “Bu dönemin zor bir dönem olduğu ortada. Bu da döviz ve altının ciddi şekilde yükselmesiyle ilgili bir durum. Piyasalar alt üst oldu. Bazı firmalar ciddi sıkıntılar yaşadı. Ama hamdolsun biz Mamikler ve Orka olarak bir sıkıntı yaşamadık. Bizim firma olarak prensiplerimizden birisi, biz bir projeyi bitirmeden başka projeye başlamayız. Çünkü önümüzü görerek hareket etme ihtiyacı duyuyoruz. Biz kendimizi sağlama alırız, ikincisi müşterimizi sağlama alırız ve kat karşılığında ise de yer sahibini de sağlama alarak yolumuza devam ederiz. Bu dönem de bizi bir proje yaptık. Banka kredilerinin yüksek olduğu ortada.

AMAÇ TOPYEKÜN MÜCADELE

İnşaat Türkiye’de bir lokomotif. Lokomotif durduğu zaman buna bağlı 250-300 kalem duruyor. Bizim projemizin olduğu yer çok güzel bir yer. Her tarafı açık. Manzarasıyla, yüksekliğiyle, şehre yakınlığıyla  gerçekten güzel bir yerde. İnsanlar bu Euro ve Dolar’ın yüksekliğinden dolayı kararsız kaldı. Ayrıca banka faizleri de çok yüksek. Dolayısıyla insanlar ev alamadılar. Bu yüzden de biz de oturup düşündük. Amaç topyekün bir mücadele ise bu mücadeleye bizim başlamamız gerektiği kanaatine vardık. Örnek olalım istedik. Biz insanları krediye, bankaya bulaştırmadan bir yöntem geliştirdik. İnsanlarımıza yüzde 20 peşin ile 60 ay vade ve faiz uygulamadan taksit imkanı sunduk. Ayrıca kefil ve kredi yok.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Belki insanlarımız şunu sorabilirler, siz kendinizi nasıl garanti altına alıyorsunuz? Bu soruyu sormaları hakları tabii ki. Biz müşterilerimize kat irtifakları çıktığında tapunuzu alabilirsiniz diyoruz. Biz de firma tapu alınırken ipotek koyacağız. Tabi biz bu anlamda kendimizi garanti altına almış olacağız. Yani karşılıklı olarak, hem kendimizi hem de müşterilerimizi garanti altına alacak bir yol haritası çizdik. Açık söyleyeyim, birkaç gün oldu billboardlara çıktık ve çok ciddi bir döngü aldık.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Daha tam da duyurumuzu yapmadığımız halde iyi bir talep olması bizi çok mutlu etti. Bize teşekkür edenler oldu. Biz müşterilerimize ciddi bir avantaj sağladık. Bu da hemen görüldü. Şimdi bu avantaj nedir? Düşünün 500 bin liralık bir ev aldınız; yüzde 20’sini peşin verdiniz. Geriye kalanını bankadan 60 ay vade ile almış olsaydınız, yaklaşık bir milyona yakın bir maliyet çıkacaktı. Biz bunu almadık. İki, şu an toprak fiyatıyla konuta girdiniz. Ayrıca biz kampanyadan dolayı bir fiyat artışı da yapmadık. Şu an topraktan girdiniz, yüzde 20 para bağladınız, inşaat devam ediyor.

BİR DAİRE İLE İKİ DAİRE

28 ay sonra, inşallah bitince, teslim alınca da şu an aldığın fiyattan en az iki katı yüksek değerde bir konut sahibi oluyorsun. Yani sonuç olarak, bir daire ile iki daire kazanmış oluyorsunuz. Elbette biz bu kampanyayı sınırlı tutacağız. Sonuna kadar devam etmeyecek. Bu proje ile ülkemizdeki bu saldırılara bireysel de olsa bir karşı duruş geliştirmiş oluyoruz. Vatanımızın, ülkemizin, hükümetimizin yanında durma adına bunu yapıyoruz. İnşallah hayırlı olur.” Oldukça iyi bir lokasyonda, 80 dönüm arazi üzerinde hayat bulmaya başlayan “Orka Life 2” projesi 350 daire ve villadan oluşuyor. Yüzme havuzları, sosyal tesisler ve alış veriş merkezi de bulunan proje 28 ayda tamamlanacak.

İlgilenenler için,
Şantiye satış ofisi:
Paşadağ Mahallesi, Ulus Caddesi No: 70 Başiskele Kocaeli
Tel: 0532 224 90 79
       0262 344 43 46
mail: info@orkalife.com
Facebook

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AK Parti İzmit’te 5 isim istifa etti!

AK Parti İzmit’te 5 isim istifa etti!