22 Mayıs 2019 Çarşamba

Memur-Sen üyeleri Medical Park’a emanet

Memur-Sen üyeleri Medical Park’a emanet

Memur-Sen Kocaeli Şubesi üyeleri ve birinci derece yakınlarına indirim sağlamak amacıyla VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, Medical Park Gebze Hastanesi ile protokol imzaladı

13 Mart 2019 Çarşamba 11:19 Güncel

Türkiye’nin en yaygın sağlık gruplarından olan Medical Park Hastaneler Grubu’na bağlı, Kocaeli’nde hizmet veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, Medical Park Gebze Hastanesi ve Kocaeli Memur Sen (Memur Sen Konfederasyonu) arasında protokol imzalandı.

KOCAELİ VE GEBZE

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya hastanenin Genel Müdürü Nazlıhan Alkan, Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Alper Beğen, Kocaeli Memur Sen Şube Başkanı Şahin Yaşlık, Kocaeli Memur Sen’e bağlı 11 sendika başkanı ve BTN Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Serap Teksöz katılım sağladı.

OLDUKÇA MUTLUYUZ

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Nazlıhan Alkan, “240 yatak kapasitesi, 17 ameliyathane ile bölgenin en büyük sağlık kuruluşuyuz. İleri teknolojilerle donatılmış radyasyon onkoloji ile bölgenin ihtiyacını karşılamaktayız. Bugün burada Memur Sen üyelerine yönelik tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşması için bir aradayız. Memur Sen ile ilk defa böyle bir anlaşma sağlamaktan oldukça mutluyuz” ifadelerine yer verdi.

BAŞLANGIÇ KOCAELİ’DEN OLDU

VM Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Alper Beğen, “Bildiğiniz gibi biz memur sen ile sürekli irtibat halindeyiz. Bugün BTN Sigorta’nın da vasıtasıyla Kocaeli’de de öncülüğünü yapıyoruz. Başlangıç Kocaeli’den oldu. Bununla da gurur duyuyoruz. Hayırlı olmasını diliyorum” sözlerini kullandı.

UYGUN FİYATA KALİTELİ HİZMET

Ardından söz alan Memur Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık, “Yaklaşık 3 aydır bu işi bitirmeye çalışıyorduk. Biz burada “Bin 300 üyemiz ve birinci derece yakınlarımıza indirim sağlamak amacıyla protokol imzalıyoruz. VM Medical Park önemli bir sağlık kuruluşumuz. Çok güzel ve şartları çok uygun olan bir protokol yapıyoruz. Üyelerimiz en uygun fiyata en kaliteli hizmeti alacak. Memur Sen Motif Kartımız da geçerlidir. Anlaşmamız bir yıllığına yapılmıştır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Törk proje yarışması yapacak

Törk proje yarışması yapacak