16 Ocak 2021 Cumartesi

MHP İzmit’ten sağlık çalışanlarına moral ziyareti

MHP İzmit’ten sağlık çalışanlarına moral ziyareti

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve beraberindeki heyet, dün sağlık çalışanlarını ziyaret edip meyve ikramında bulundu

12 Aralık 2020 Cumartesi 13:47 Güncel

MHP İzmit İlçe Teşkilatı pandemi sürecinde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda bir dizi ziyaret gerçekleştiren ekipte MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ün yanı sıra KOMİAD Başkanı ve MHP İl Başkan Yardımcısı Duran Topuz, MHP’li İzmit Belediye Meclis Üyesi Engin Duymaz, MHP İl Başkan Yardımcıları Sami Açıkök, Tuncay Batı ve MHP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Adem Köse yer aldı.

KASALAR DOLUSU MEYVE İKRAMI YAPILDI

MHP İzmit İlçe Heyeti ilk olarak İzmit İlçe Sağlık Müdürü Nazif Aksoy’u ziyaret etti. Heyetin bir sonraki durağı İzmit SEKA Devlet Hastanesi oldu. Başhekim Sadullah Kıvanç Tunç’u makamında ziyaret eden heyet özverili çalışmalarından dolayı Tunç ve ekibine takdir ve tebriklerini ileterek başarılar diledi. Heyet son olarak Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Adem Çakır’ı ziyaret ederek  Adem Çakır nezdinde tüm devlet hastanesi çalışanlarını pandemi dönemindeki özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılar diledi. MHP’li heyet her üç ziyarette de beraberinde getirmiş oldukları kasalar dolusu meyveleri sağlık çalışanlarına ikram etti.

“TEDBİRLERİN OLUMLU SONUÇLARINI GÖRDÜK”

Ziyaretler sonunda basına kısa bir açıklama yapan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz şu ifadeleri kullandı, “Bugün İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu program kapsamında İzmit’te bulunan üç güzide sağlık kurumu ve yöneticilerini il yöneticilerimizle birlikte ziyaret ettik. Malumunuz son dönemde uygulamaya giren ilave tedbirlerin olumlu sonuçlarını görmekten son derece memnun olduk. Sağlık çalışanlarının son derece yüksek moral ve motivasyon ile mücadele ettiklerine şahit olduk.

“MİLLETİN VİCDANINA HAVALE EDİYORUZ”

MHP olarak bu illetle yapılan mücadeleyi cephede yapılan mücadeleden farklı görmüyoruz. Onların çalışmalarını sabote eden ve buradan dahi siyasi rant devşirmenin peşinde koşanları milletimizin vicdanına havale ediyoruz. Uu önderimiz Atatürk gibi biz de kendimizi Türk hekimlerine emanet ettik. Onların bu cansiperane mücadelesi sonunda Türkiye’nin bu süreçten fark yaratarak çıkacağına inanıyorum. Ne mutlu Türk’üm diyene!”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kain İnşaat’tan Kocaeli’ye özel terastan manzaralı proje

Kain İnşaat’tan Kocaeli’ye özel terastan manzaralı proje