01 Aralık 2020 Salı

Midyeci Ahmet İzmit açıldı

Midyeci Ahmet İzmit açıldı

Midyeci Ahmet İzmit Leyla Atakan Caddesi ile Cengiz Topel Caddesi’nin kesiştiği noktada, İzmit Endüstri Meslek Lisesi’nin karşısında bulunan 5 katlı binada yeni şubesinin açılışını gerçekleştirdi

24 Ekim 2020 Cumartesi 12:56 Güncel

8 yaşından bu yana midye işinin içinde olan İstanbul’un pek çok caddesinde midye satan, 14-15 yaşlarından itibaren midyenin mutfağına giren Ahmet Çiçek, Beşiktaş’ta açtığı Midyeci Ahmet ile ünlendi. Midyeleri ile Türkiye’yi sallayan Midyeci Ahmet 10. şubesini İzmit’te açtı. 5 katlı binada 45 personel hizmet veriyor.  

PANDEMİ NEDENİYLE İKRAM YAPILMADI

Toplam 45 çalışanı ile açılan Midyeci Ahmet’in İzmit şubesinde özel olarak midye tava ve pizza lezzetlerini de bulmak mümkün. Açılış etkinliğinde pandemi kuralları dolayısıyla ikram yapılamadı. İşletme Pazartesi-Perşembe 11.00-01.00, Cuma Cumartesi 11.00-03.00 ve Pazar günü 11.00-02.00 saatlerinde arasında açık olacak.

“TÜM İZMİT’İ BEKLİYORUZ”

Çok sayıda davetlinin katılım gösterdiği açılış programında kurdele kesilmeden önce kısa bir konuşma yapan Midyeci Ahmet, “Siz çok istediniz burada olmamızı. Bizler de burada olmak istedik. En lezzetli midyelerimizle burada hizmetinizdeyiz artık. Bütün İzmit’i mekanımıza bekliyoruz. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Emekli öğretmen hayatını kaybetti

Emekli öğretmen hayatını kaybetti