02 Mart 2021 Salı

Muhtar, öz eleştiri yaptı

Muhtar, öz eleştiri yaptı

Körfez’in çalışmaları ve eleştiri çıkışları ile beğenilen muhtarlarından olan İlimtepe Mahalle Muhtarı Kazım Elmas, tüm çabalarına rağmen iki konuda başarılı olamadığını ve gerekli çalışmayı yaptıramadığını söyledi

15 Ocak 2021 Cuma 09:48 Güncel

Sık sık gündeme getirdiği limtepe Mahallesi ve çevresinde yetişen başı boş dolaşmalarına izin verilen küçük ve büyükbaş hayvanların verdiği rahatsızlık ile ulaşım sorununu çözüme kavuşturamadığını belirtti. Kazım Elmas, iğneleyici bir dille yaptığı sosyal medya paylaşımında resimlerle birlikte sorunları bir kez daha dile getirdi ve bu iki soruna çözüm bulamadığı için üzüldüğünü belirtti.

"BAŞARAMADIK"

Kazım Elmas paylaşımında, “Yöneticilik hayatımdan öz eleştiri hep bi sonraki olacaklara aynam olmuştur, hep ders çıkartmışımdır Dostane eleştirilerden evet bu da bi öz eleştiridir. 16 altı yıllık muhtarlık sürecinde tüm çabalarıma rağmen başarı sağlayamadığım sorunlardan biri başıboş sokak hayvanları ikincisi de ulaşımdır. Bi sabah kalkarsınız dış kapıyı açarsınız hayvan pisliği bahçeye çıkarsın hayvanlar, trafiğe çıkarsın yolu kapatan hayvanlar, mezarlığa gidersin mezarların üzerinde dolaşan hayvanlar. Maalesef başaramadık, başaramadık, başaramadık ama yılmak yok başarana kadar mücadeleye devam...” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vatandaşa gıda, öğrenciye internet yardımı

Vatandaşa gıda, öğrenciye internet yardımı