27 Ekim 2020 Salı

Mutlu mazbatasını aldı

Mutlu mazbatasını aldı

Saadet Partisi 7. olağan kongresi’nde il başkanı seçilen Zafer Mutlu mazbatasını il yöneticileri ile birlikte aldı.Mutlu, “Türkiye’de örnek gösterilecek bir kongreyi gerçekleştirdik.” dedi.

23 Eylül 2020 Çarşamba 19:24 Güncel

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Saddet Partisi 7. Olağan Kongresi’nde il başkanı seçilen Zafer Mutlu mazabatasını aldı. Geçtiğimiz yıl Nurettin Çelik’in yerine il başkanlığına atanan Zafer Mutlu, kongrenin ardından seçilmiş il başkanı ünvanını elde etmişti. Mutlu, mazbatasını İzmit İlçe Seçim Kurulu Başkanı Tayfun Besim Ağar’ın elinden aldı. Mutlu’ya partisinin il yöneticileri eşlik etti. Mazbatasını aldıktan sonra Kocaeli Adliyesi önünde açıklamalarda bulunan Mutlu, “Pazar günü SEKA Uluslararası Kongre Merkezinde, Saadet Partisi il olarak kongremizi gerçekleştirdik. Yoğun bir katılım olmasına rağmen giren her vatandaşın HES kodu alınması ve ateş kontrolü ve salonda oturma düzenli ile Kocaeli ve Türkiye’de örnek gösterilecek bir kongreyi gerçekleştirdik.

“GEÇMİŞİ OLAN BİR SİYASİ PARTİYİZ”

Saadet Partisi olarak 50 yıllık geçmişi olan bir siyasi partiyiz. Kentimize faydalı olan her şeye destek olmaya çalıştık. Kocaeli siyasetinde Saadet Partisi etkinliğini artıracaktır. Geçmiş seçimde yaşanan hareketliliğimiz sonra ki seçimlerde devam edecektir. Kocaeli Saadet Partisi olarak kentimiz için en iyi çalışmaları gerçekleştireceğiz.” dedi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakan Koca açıkladı; 1.767 yeni vaka!

Bakan Koca açıkladı; 1.767 yeni vaka!