29 Kasım 2020 Pazar

Nakliyecilerden köprü teşekkürü

Nakliyecilerden köprü teşekkürü

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Milletvekili Cemil Yaman ile birlikte Nakliyeciler Sitesi’ni ziyaret etti. Nakliyeciler ise yıllardır sorun olan yaya geçidinin hayata geçirilmesinden dolayı Başkan Şener Söğüt’e teşekkür etti

24 Ekim 2020 Cumartesi 09:57 Güncel

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Milletvekili Cemil Yaman ve AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte Barbaros Mahallesi’nde bulunan Nakliyeciler Sitesi’ni ziyaret etti. Firmaları gezen ve sohbet eden Başkan Söğüt ve Cemil Yaman, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

ÖNCELİKLERİMİZ ARASINDAYDI

Belde Garajı ile site arasından geçen D-100 üzerinde uzun zamandır köprü yapılmasının gündemde olduğunu ama bir türlü yapılamadığını belirten Nakliyeciler, Başkan Şener Söğüt’e teşekkür etti. “Başkan Söğüt, göreve gelirken 2 noktaya yaya üst geçidi yapmak önceliklerimizden biriydi.

SÖZÜMÜZ VARDI, TUTTUK

Bu konuda ilk olarak Atalar Mahallesi’nde yaya üst geçidini hayata geçirdik daha sonra da buradakini. Göreve gelirken de bu konuda sözümüz vardı ve sözümüzü tuttuk. Karayolları Genel Müdürlüğümüze bu konuda gerçekten teşekkür etmek lazım bizleri bu konuda kırmadılar” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'de yoğun sis: Görüş mesafesi 20 metreye düştü

Kocaeli'de yoğun sis: Görüş mesafesi 20 metreye düştü