06 Haziran 2020 Cumartesi

O olayla ilgili fabrikadan açıklama

O olayla ilgili fabrikadan açıklama

Yıldız Demir fabrikası sahasında görevli bir kişi, işçilerin beslediği yavru köpeği, çitlerin üzerinden fırlatıp atmıştı. Olay sonrası Yıldız Demir Çelik fabrikası bir açıklama yaptı

15 Mayıs 2019 Çarşamba 16:14 Güncel

İzmit'te, Yıldız Demir fabrika sahasında görevli bir kişi, işçilerin beslediği yavru köpeği, çitlerin üzerinden fırlatıp atmıştı. Olay sonrası Yıldız Demir Çelik fabrikası bir açıklama yaparak olayı kınadıklarını ve o kişiyle ilgili disiplin soruşturması başlattıklarını duyurdu.

TAHKİKAT BAŞLATILMIŞ

O fabrikanın açıklaması şöyle:“Yıldız Demir Çelik tesislerinin yakınlarında gerçekleşen canice ve kabul edilemez olayla ilgili bir açıklama yapma gereği duyulmuştur. Olayı gerçekleştiren çalışanımızla ilgili idari tahkikat başlatılmış olup, kendisi disiplin kuruluna sevk edildi. Bu arada saldırıya uğrayan köpeğimizin sağlık durumuyla ilgili de iyi bir haberi sizlerle paylaşmak isteriz. Hayvan dostumuzun yaşamını yitirdiği bilgisi doğru değil.

NET BİÇİMDE KINIYORUZ

Köpeğimizin sağlık durumu gayet iyi. Kendisinin gerekli bakımları veteriner hekimler tarafından yapıldı. Bugün itibarıyla ise Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne sağlıklı bir şekilde yönlendirildi. Yıldız Demir Çelik Ailesi olarak bu saldırıyı kesin ve net biçimde kınıyor ve kabul edilemez buluyoruz. Hayvana şiddet olaylarının bir an önce son bulması temennisiyle.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli Fuarı’ndaki 30 iş yeri kiralandı

Kocaeli Fuarı’ndaki 30 iş yeri kiralandı