03 Temmuz 2020 Cuma

O uçak kazasında Derinceli kadın da ağır yaralandı

O uçak kazasında Derinceli kadın da ağır yaralandı

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda meydana gelen uçak kazasında Derinceli Gülsüm Çelik’in de ciddi bir şekilde yaralandığı öğrenildi. Beyin ameliyatı olan ve vücudunda kırıklar olduğu öğrenilen Çelik’in yoğun bakın ünitesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi

07 Şubat 2020 Cuma 17:03 Güncel

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda meydana gelen uçak kazasında 3 kişi hayatını kaybetmişti. O kişilerden biri de Kocaeli Üniversitesi’nde mezun olan diş hekimi Zehra Bilgi Koçar’dı. Feci kazada yaralananlar arasında bir Kocaelili daha olduğu öğrenildi. Derince 60 Evler Dumlupınar Mahallesi’nde oturan Gülsüm Çelik’in (72) de düşen uçakta bulunduğu ve ciddi bir şekilde yaralandığı, yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

BEYİN AMELİYATI OLDU

Alınan bilgilere göre, İzmir’deki kızını, Derince’de yaşayan ve öğretmen olan diğer kızıyla birlikte ziyarete giden Gülsüm Çelik, düşen uçakta bulunuyordu. Birlikte gittiği kızı ise öğretmen olduğu için yarıyıl tatilinin bitmesiyle erken dönüş yaptı. İzmir’den yalnız dönen Çelik’in kaza sonucu kafa tasında çatlarlar ve vücudunda kırıklar oluştu. Sağlık ekipleri ağır bir şekilde yaralanan Gülsüm Çelik’i ilk olarak bölgede bulunan Ada Tıp Hastanesi’ne kaldırdı.

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Burada hızlı bir şekilde beyin ameliyatı olan Gülsüm Çelik, sonrasında Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakım ünitesine getirildi. Vücudunda çok sayıda kırık olduğu öğrenilen Çelik’in uyutulmaya devam edildiği, tedavi sonrası uyandıktan sonra vücudundaki kırıklara da müdahale edileceği gelen bilgiler arasında.


Ergün DEMİR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit Deprem Müzesi'ne ziyaretçi akını

İzmit Deprem Müzesi'ne ziyaretçi akını