19 Şubat 2019 Salı

'Oğlum bak git' videosundaki çocuğun son hali şaşırttı

'Oğlum bak git' videosundaki çocuğun son hali şaşırttı

2012 yılında internet ortamına düşen ve kısa sürede tıklanma rekorları kıran “Oğlum bak git” isimli videonun çocuk kahramanı Yasin Karaaslan, "Çocukken yaptığım bir hataydı, bir daha asla yapmam. Şu an aynı olay başıma gelecek olsa konuşarak sorunu çözmeye çalışırım" dedi.

12 Şubat 2018 Pazartesi 16:55 Güncel

Gölcük'te bir temizlik işçisi ve o zamanlar çocuk olan Yasin Karaaslan arasında bir tartışma yaşanmış, videoya çekilen o anlar internette izlenme rekorları kırmıştı. 2012'de internet ortamına düşen ve hatta aynı isimle bir filmi bile çekilen "Oğlum bak git" videosunda elindeki kemerle temizlik işçisinin üzerine yürüyen Yasin Karaaslan yaptığından pişman olduğunu söyledi. Videoda Yasin Karaaslan belindeki kemerini çıkartarak belediyenin temizlik işçisi Selçuk Kahraman'ın üzerine yürümüştü. Kısa süreli tartışmanın ardından Kahraman, elindeki süpürgeyle Yasin Karaaslan'ı darp etmişti. Şimdi 22 yaşında genç bir delikanlı olan Karaaslan, "Çocukken yaptığım bir hataydı, bir daha asla yapmam" dedi.


ESPRİ KONUSU OLDUM

Karaaslan, "Videonun internete düşmesinden sonra beni yolda görenler tanımaya başladı, fotoğraf çektirmek isteyenler oldu. Şu an bile görenler tanıyor. Olaydan sonra iki kez Selçuk abiyle karşılaştık. Aramızda elbette bir kırgınlık var. Bakışıyorduk ama hiç konuşmadık. Çocukken yaptığım bir hataydı, bir daha asla yapmam. Şu an olsa konuşarak sorunu çözmeye çalışırım" dedi. Şu an bir fabrikada çalıştığını söyleyen Karaaslan, "İş yerinde de sürekli bu konuyla ilgili şaka yapıyorlar. Arkadaş çevremde de hep espri konusu oldu. Beni gören 'Oğlum bak git' diyor. Arada videoyu açıp izliyorum ve kendime çok gülüyorum"


 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Yasin Karaaslan

12 Şubat 2018 Pazartesi 18:03

Dünkü Röpörtaj Adına Habertürk Ailesine Burdan En İçten Dileklerim Ile Teşekkür Ederim

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Salgın hastalıklardan nasıl korunuruz?

Salgın hastalıklardan nasıl korunuruz?