05 Ağustos 2020 Çarşamba

Pazarcı esnafı negatif çıktı

Pazarcı esnafı negatif çıktı

Körfez Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası ile Körfez İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen çalışmayla, yaklaşık 400 pazarcı esnafına Kovid-19 testi uygulandı. Yapılan uygulama sonrasında sonuçların negatif çıktığı açıklandı.

09 Temmuz 2020 Perşembe 00:28 Güncel

Tütünçiftlik Yeni Yalı Mahallesi’nde yer alan Necmettin Erbakan Kültür Merkezi test nedeniyle hareketli bir gün yaşadı.

Sabah erken saatlerde kurulan kapalı pazara gelen sağlık müdürlüğü ekipleri, tezgah açan ve buralarda çalışan yaklaşık 400 kişiye test yaptılar. Odanın çağrısı üzerine pazarcılar tek tek sıraya girerek testlerini oldular.

Oda Genel Sekreteri Muhammed Emin Kılıç, esnaftan alınan test sonuçlarının negatif çıktığını ve bunun da kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Esnafa ve Sağlık Müdürlüğüne teşekkür

Körfez Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Zafer Şahin, esnafın, ailelerinin ve müşterilerin sağlığını yakından ilgilendiren Kovid-19 testi uygulaması için İlçe Sağlık Müdürlüğüne, katılan esnafa ve çalışanlara teşekkür ettiğini söyleyerek, “Pazarcı esnafını ve ailelerini yakından ilgilendiren bu testin yapılmasını sağlayan İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli ve idarecilerine teşekkür ediyoruz. Uygulamayı hazırlayan ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlayan oda personeli ve esnafımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tedbirlerine uyuldu, limanlarda çalışma durmadı

Tedbirlerine uyuldu, limanlarda çalışma durmadı