23 Şubat 2020 Pazar

Pazarcılar istedi, Hürriyet çalışma başlattı

Pazarcılar istedi, Hürriyet çalışma başlattı

İzmit Belediyesi pazarcıların talebi üzerine Perşembe Pazar alanında çalışmalara başladı

21 Ağustos 2019 Çarşamba 11:46 Güncel

Perşembe pazarı esnafının pazar alanındaki mazgalların temizlenmesi talebine cevap veren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, çalışmaları başlattı.

SEFERBER ETTİ

Başkan Hürriyet, geçtiğimiz günlerden Perşembe Pazarı esnaflarıyla bir araya gelmiş ve onların istek ve şikâyetlerini dinlemişti. Birim müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda notlar alınmış ve çalışmalara hemen başlanmıştı.  Pazarcıların pazar alanındaki mazgalların temizlenmesi talebi üzerine çalışmaları başlatan Başkan Hürriyet,  belediyenin Fen İşleri,  Park Bahçeler, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerini seferber etti.

400 METRE MAZGAL TEMİZLENDİ

13 Personel, vakum aracı, yıkma ve süpürme araçlarıyla çalışmalarını yürüten ekipler, 400 metre mazgal temizliğini tamamladılar. Pazarcı esnafının ve pazar alışverişi için gelen vatandaşların en uygun ve en güzel koşullarda alışverişlerini yapabilmeleri için belediye ekipleri olarak seferber olduklarını belirten yetkililer, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirttiler.

HEMEN BAŞLATILDI

Taleplerini İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e iletmelerinin hemen ardından belediye ekiplerinin çalışmalara başlamasından duydukları memnuniyeti belirten pazarcı esnafı,  emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AK Parti Kocaeli, son ilçe danışmayı Dilovası'nda yaptı

AK Parti Kocaeli, son ilçe danışmayı Dilovası'nda yaptı