01 Mart 2021 Pazartesi

Pirelli’den İl Sağlık Müdürlüğü'ne anlamlı katkı

Pirelli’den İl Sağlık Müdürlüğü'ne anlamlı katkı

Pirelli, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili Türkiye’de sağlık çalışanlarının öncülüğünde yürütülen mücadeleye lastik bağışları ile katkı sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Pirelli, Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ne toplam 10 set daha lastik bağışladı

08 Aralık 2020 Salı 18:17 Güncel

Lastik devi Pirelli, Türkiye’nin koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili yürütülen mücadelesine Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ne 10 set lastik bağışlayarak katkıda bulunacak. Şirket ayrıca, sağlık çalışanlarının lastik alımlarına da özel bir indirim uygulayacak. Şirket, bu doğrultuda Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’ne toplam 10 set daha lastik bağışladığını ve sağlık çalışanlarına lastik alımlarında da özel indirim uygulanacağını duyurdu.

AMBULANS ARAÇLARINA KATKI SAĞLAMIŞTI

Şirketten yapılan açıklamada, ‘Pirelli Türkiye olarak, bu süreci birlik, beraberlik ve dayanışma ile atlatabileceğimize inanıyor ve Kocaeli’deki sağlık çalışanlarımızın bu zorlu mücadelesine lastik bağışlayarak katkı sunuyoruz. Bu üzücü süreci bir an önce atlatmak dileğiyle, canla başla çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz’ denildi. Pirelli, daha önce de Ankara, İstanbul ve Kocaeli İl Sağlık Müdürlükleri ile irtibata geçerek, devlet hastaneleri bünyesindeki ambulans araçlarının lastik ihtiyaçlarını karşılamıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet, temizlik işleri amirleriyle bir araya geldi

Hürriyet, temizlik işleri amirleriyle bir araya geldi