28 Kasım 2020 Cumartesi

Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod Bölgesi heyetinden KOTO'ya ziyaret

Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod Bölgesi heyetinden KOTO'ya ziyaret

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut’u Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod Bölgesi Sanayi Ticaret ve Girişimcilik Bakan Yardımcısı Vladimir Balakin ve heyeti ziyaret etti

27 Ekim 2020 Salı 15:58 Güncel

Kocaeli Ticaret Odası ile Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod Bölgesi ticaret ve ekonomik işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla yapılan ziyarete Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Akif Şen, Ömer Efe ve Yusuf Erenkaya’da katıldı. Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod Bölgesi Sanayi Ticaret ve Girişimcilik Bakan Yardımcısı Vladamir Balakin, Nizhny Novogorod Bölgesi Sanayi Ticaret Odası Genel Müdürü İvan Razuev, Nizhny Novogorod Bölgesi İhracatı Geliştirme Merkezi Direktörü Sergey Zvonkov ile Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Mümessilliği Temsilcisi Artur Leontev’in katıldığı ziyarette Türk-Rus ekonomik ve ticari ilişkileri ile işbirliği yapılacak alanlarda görüş alışverişinde bulunuldu.

İHRACATI DESTEKLEME OFİSİ

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod bölgesi heyetini KOTO’da ağırlamaktan memnun olduklarını belirterek, "Nizhny Novogorod bölgesi ile ekonomik ve ticari ilişkilerin gelişmesi, işbirliğinin artması için çaba göstereceğiz. Kocaeli’de ve Nizhny Novogorod bölgesinde öne çıkan belli sektörlerle iş insanlarını buluşturmak için Online iş görüşmeleri düzenleyeceğiz. Kocaeli’den iş insanlarının Nizhny Novogorod Bölgesinde yatırım ve ticaret yapması için KOTO bünyesinde oluşturduğumuz İhracatı Destekleme Ofisiyle gereken desteği vereceğiz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sağlık çalışanlarına istifa yasağı

Sağlık çalışanlarına istifa yasağı