25 Ocak 2021 Pazartesi

Şahin, Körfez Esnaf Odası’na aday

Şahin, Körfez Esnaf Odası’na aday

Körfez Seyyar Esnaf ve Pazarcılar Odası Başkanı Zafer Şahin, Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde aday olacağını açıkladı. Bunun için saha ve zemin çalışmalarını yapan Zafer Şahin, seçilmesi halinde esnafla ilgili etkili projeler hazırladığın ve bunları uygulayacaklarını söyledi. Bu açıklamayla, mevcut oda başkanı Yahya Öztürk’ten sonra seçimlerde ilk adaylık açıklaması yapılmış oldu

09 Ocak 2021 Cumartesi 18:05 Güncel

Körfez Seyyar ve Pazarcılar Odası Başkanlığı vazifesini 8 yıldır başarıyla yapan Zafer Şahin, bir yıl sonra yapılması planlanan Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olacağını açıkladı. Adaylık açıklaması sonrasında bilgiler veren Zafer Şahin,’'Körfez Seyyar ve Pazarcılar Odası başkanı olarak 8 yıldır vazife yapıyorum. Geldiğimiz gün itibariyle odamız; kendi kurumunda çalışan elamanların yıllardır maaşını ödeyemez durumdaydı. Uçan koşa borcu bulunmaktaydı. Pazarcılar odasının sözü hiç bir yerde geçmiyordu. Biz göreve gelir gelmez; yaptığımız yönetim anlayışıyla pazarcılar odasına büyük bir değer kazandırdık. Şu anda hiç bir kimseye ve kuruluşa tek borcumuz bulunmamaktadır'’ dedi.

"ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR"

Seçimleri kazanması halinde çok etkili çalışmalar yapacaklarını ve projeler hazırladığın ifade eden Zafer Şahin, “Gördüm ki; Körfez'de esnaf ve sanatkarlar yeterince değer görmüyor. Bir çok sorunları var; çözümü adına bir şey yapılmıyor. Biz, esnaflarımıza ve sanatkarlarımıza değer katma adına bu göreve talip olduk. Birlik ve beraberliği sağlamak; mesleki konularda dayanışmayı artırmak, esnaflarımızı kendi konularında bilinçlendirmek; ekonomik konularda değer sahibi yapmak amacıyla aday olacağım. Öyle bir yönetim olacak ki, o yönetimde bulunan herkes, mesleki bilgi ve birikime sahip olacak; esnafların derdini kendi derdi gibi görecek, bilecek; ona göre hizmet edecek. Birliğin olmadığı yerde başarı olamaz. Esnaflarımıza hak ettiği değeri sağlama adına komiteler oluşturacağız ve hizmetin en güzelini yapmak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Zafer Mutlu’nun ittifak yorumu: Aramızdaki fark çok açıldı Reis!

Zafer Mutlu’nun ittifak yorumu: Aramızdaki fark çok açıldı Reis!