20 Ekim 2020 Salı

Sarıçayır, iki iş yeri ile hizmete başladı

Sarıçayır, iki iş yeri ile hizmete başladı

Körfez ve Kocaeli’de berber ve kuaför iş kolunda geniş bir kesim tarafından tanınan Selçuk Sarıçayır, koronavirüs döneminde yaşanan sıkıntılı günlerden sonra erkek ve kadın kuaförü olarak iki ayrı iş yeri ile Körfezkent’te hizmete başladı

18 Temmuz 2020 Cumartesi 15:42 Güncel

Genç girişimci yaşanan virüs dönemindeki sıkıntıları da düşünerek, bölmeli, mesafeli olarak dizayn ettiği iş yerlerinde tüm hijyen önlemlerini de alarak müşteri kabul etmeye başladı. Selçuk Sarıçayır, Yavuz Sultan Selim Mahallesi Mevlana Caddesi Körfezkent sitelerinde, Körfezkent İş Merkezi’nde ilk iş yerini 2 ay önce hazırlamaya başladı. Berber ve kuaförlerin açılmasıyla birlikte, istenen önlemlerin de fazlasıyla tedbir alan Selçuk Sarıçayır, mesafe ve bölme uygulamasıyla müşterileri kabul etmeye başladı.

KORONA TEDBİRLERİ

İş yerinde mesafe, maske kuralını uygulayan Selçuk Sarıçayır, çalışanların da tüm hijyen kurallarına uymasını, özel kıyafet giymelerini sağladı. Aynı şekilde güzellik salonu da açan Selçuk Sarıçayır, Körfezkent 1. Etap Emlak Konutları’nda hazırladığı güzellik salonu ile de bölgedeki kadınlara hizmet vermeye başladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gelecek Partisi Körfez kongreye hazır

Gelecek Partisi Körfez kongreye hazır