23 Ağustos 2019 Cuma

Şenlikte çocuklar gönüllerince eğlendi

Şenlikte çocuklar gönüllerince eğlendi

Gölcük Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri Anıtpark'ta çocukların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi

23 Nisan 2019 Salı 15:49 Güncel

Düzenlenen etkinlikte 10 adet şişme oyun alanları, jonglör, yüz boyama, sihirbaz, maskot, palyaçolar ve çocuklar için hazırlanmış etkinlikler yer aldı. Gün boyu patlamış mısır ve pamuk şekerin ücretsiz dağıtıldığı şenlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Çocuklar gün boyu şişme oyun alanlarında oynayarak eğlenceli saatler geçirdi. Palyaçolar çocuklara yüz boyamaları yaparak onları mutlu etti. Birçok yarışmanın yapıldığı şenlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Ailelerin de katıldığı gösterilerde herkesin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer etkinlik alanında eğlenen çocuklar tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan Sezer etkinliğe katılan çocuklar ve aileleri ile tek tek fotoğraf çekilerek mutluluklarına ortak oldu. Hizmet politikalarında çocukları merkeze yerleştirdiklerini dile getiren Başkan Sezer, “Gölcük'te 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nı çocuklarımız ile birlikte coşkuyla kutlamak için bu etkinliği tertip ettik. Gördüğünüz gibi hem tatil hem güzel bir hava ve Anıtpark’ta çeşitli etkinliklerle çocuklarımızı buluşturduk. Gölcük Belediyesi olarak çocuklarımızın mutluluğu, yüzlerindeki tebessüm bizi de mutlu etmekte. Geleceğimiz olan çocuklarımızın Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı'nı gönülden kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

YSK, KHK'lılar konusunda kararını verdi

YSK, KHK'lılar konusunda kararını verdi