21 Ekim 2020 Çarşamba

Servis midibüsünü gelin arabası yaptı

Servis midibüsünü gelin arabası yaptı

Derince’de, servis şoförlüğü yapan Gökhan Varoltürk, kullandığı midibüsü süsleyerek gelin arabası yaptı.

12 Eylül 2020 Cumartesi 15:47 Güncel

Derince'de servis şoförlüğü yapan Gökhan Varoltürk, kullandığı midibüsün camlarını çiçek ve kalplerle süsleyerek evleneceği Beyza Akpınar'a sürpriz yaptı. Gelin almaya özenle süslediği midibüsle giden Gökhan Varoltürk'ü görenler, evlerinin pencere ve balkonlarına çıkarak alkışladı. 

Hep kullandığı midibüsle gelin almaya gitmenin hayalini kurduğunu söyleyen Gökhan Varoltürk, "Bu benim hayalimdi. Zaten ben küçüklüğümden beri otobüslerin içindeyim. Bunu yapacağım dedim ve yapıp hayalimi gerçekleştirdim. Kendi aracımı baştan sona ben süsledim. Görenler çok farklı karşıladı. Gören bir daha baktı, alkışlayanlar oldu, ıslık çalanlar oldu. Çok farklı bir şey oldu. Zarf istemek için yol kesemediler, araç büyük olduğu için önüne geçemediler öyle de bir avantajımız oldu” dedi.

Herkesin şaşırdığını ifade eden Gökhan Varoltürk, “Ben bütün arkadaşlarıma, akrabalarıma önceden söylemiştim böyle yapacağım diye, kimse inanmamıştı bana. Ben de ‘Günü gelince görürsünüz’ demiştim. Yapınca da herkes şaşırdı” diye konuştu.

Beyza Akpınar ise midibüsü görünce çok şaşırdığını ve beğendiğini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Tekkeköy de İzmit Belediyesiyle yeni asfalt yola kavuştu

Tekkeköy de İzmit Belediyesiyle yeni asfalt yola kavuştu