04 Mart 2021 Perşembe

Sevincini böyle paylaştı: Fatma Kaplan anneden bir yeni mesaj!

Sevincini böyle paylaştı: Fatma Kaplan anneden bir yeni mesaj!

İzmit Belediyesi, ikinci destek paketi kapsamında ihtiyaç sahibi çok sayıda vatandaşa maddi destek vermeye başladı. Bu kapsamda hesabına para yatırılan bir genç sevincini sosyal medya hesabından paylaşarak, Başkan Fatma Kaplan Hürriyet için, “Fatmakaplan Anneden bir yeni mesaj” yazarak, yazının sonuna gülücük emojisi koydu

15 Ocak 2021 Cuma 22:21 Güncel

2020 yılının Mart ayında itibaren esnaf ve vatandaşlara yönelik hayata geçirdiği destek paketleriyle pandeminin etkisini bir nebze olsun hafifletmeye çalışan İzmit Belediyesi, ikinci destek paketini de devreye soktu. Destek paketi kapsamında geçtiğimiz yıl da Nisan, Mayıs, Haziran aylarında esnaflardan işgal harcı ve kira almayan İzmit Belediyesi bu sene de esnafın yardımına koşacağını duyurdu. Buna göre İzmit Belediyesi Aralık, Ocak ve Şubat aylarında esnaftan işgal harcı almayacak. Kirada bulunan ve pandemi sürecinde dükkanını açamayan kiracılarından da işletme açılana kadar kira almayacak.

SEVİNCİNİ BÖYLE PAYLAŞTI

Belediye diğer yandan yardıma ihtiyaç duyan vatandaşların da ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor. Bu kapsamda İzmit’te ikamet eden ve İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetlerinin belirlediği sosyal-maddi desteğe gerçekten ihtiyaç duyan çok sayıda vatandaşa maddi destek verilmeye başladı. Bu kapsamda İzmit Belediyesi tarafından hesabına para yatırılan bir genç sevincini sosyal medya hesabından paylaşarak, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet için, “Fatmakaplan Anneden bir yeni mesaj” yazarak, gülücük emojisiyle paylaştı.

ANNELER BU GÜNLER İÇİN VARDİR ÇOOCİİMMM

Gencin bu paylaşımına kayıtsız kalmayan Başkan Hürriyet de bir paylaşım yaparak, “Bir nebzede de olsa yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Şartlarımızı sonuna kadar zorlayarak, bu zor günleri el birliğiyle atlatabilmek için tüm gücümüzle destek vermeye devam edeceğiz. Anneler bu günler için vardır çoociimmm” yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İçişleri'nden ek genelge: Onlar da kısıtlamadan muaf olacak

İçişleri'nden ek genelge: Onlar da kısıtlamadan muaf olacak