24 Ocak 2021 Pazar

SMA hastası Hamza bebek için 41 Burda’da kermes

SMA hastası Hamza bebek için 41 Burda’da kermes

İlimizde Başiskele’de yaşayan SMA TİP 1 hastası Hamza Bebek için tüm gönüllü ve destekçiler bir araya gelerek 41 Burda ve Alaçatı Muhallebicisi’nin desteğiyle tüm geliri Hamza’ya bağışlanmak üzere bir kermes düzenledi. 41 Burda’daki Alaçatı Muhallebici’sinin önünde açılan kermese İzmitliler büyük ilgi gösterdi

25 Aralık 2020 Cuma 15:28 Güncel

SMA hastası olan Hamza bebeğin, 2 yaşına gelmeden, Amerika’da tedavi olması için 45 günü kaldı. Amerika'da alacağı tedavinin tutarı 2,4 milyon dolar ve tüm destekçilerin sayesinde gerekli paranın yarısı toplandı. Pek çok ünlü ismin de kampanyaya dahil oldu. Yurt içi ve yurt dışı gönüllü ekiplerinin ve destekçilerin çabalarıyla toplanan paranın kalan kısmının da en kısa sürede toplanması için tüm İzmit seferber oldu. Hamza’ya destek olmak için ilimizdeki pek çok sivil toplum kuruluşları yöneticileri, siyasi partiler 41 Burda’daki kermese destek olmak için standı ziyaret ettiler. AK Parti, CHP ve İYİ Partili yöneticiler de destek olmak için kermeste bulundular, Hamza bebeğin son durumuyla ilgili bilgi aldılar.

BUGÜNKÜ GELİRİNİ BAĞIŞLADI

'Hamza’ya Nefes Ol' adıyla yapılan kermeste, yılbaşı hediyeleri, el yapı ürünler, kıyafetler mevcut. Aynı zamanda 41 Burda Alaçatı Muhallebicisi’nin bugünkü tüm geliri Hamza bebeğe gidecek. Yılbaşı için sevdiklerinize hediye ve tatlı almak isterseniz sizler de 41 Burda'ya uğrayıp Hamza'ya destek olabilirsiniz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP'den Baldur Süspansiyon işçilerine destek

CHP'den Baldur Süspansiyon işçilerine destek