27 Ekim 2020 Salı

Sumotaş’ta kongre günü

Sumotaş’ta kongre günü

Suadiye Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin (Sumotaş) olağanüstü kongresi bugün saat 10.00’da gerçekleşecek. Kongrede Hayri Turoğlu, Hüseyin Türker ve Vehbi Gündüz aday

08 Ağustos 2020 Cumartesi 09:48 Güncel

Bölge halkı için büyük önem arz eden Sumotaş, bölgenin en büyük taşıma kooperatifi. Sumotaş’ta eski Başkan Marika Mehmet Top, geçtiğimiz aylarda yapılan tartışmalı mali kongrede kooperatif başkanlığından istifa etmek zorunda kalmıştı. Top’un istifasından sonra mevcut yönetim içerisinden Mehmet Yılmaz başkan seçilmişti.

3 MUHTAR ADAY

Yaşanan olaylardan sonra görevinden istifa eden Marika Mehmet Top, bugün yapılacak kongrede yeniden aday olmuyor. Suadiye Düğün salonunda yapılacak kongrede; Çepni Mahallesi eski Muhtarı Hayri Turoğlu, Çepni Mahallesi Muhtarı ve Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker ile Suadiye Mahalle Muhtarı Vehbi Gündüz yarışacak.
 

LİSTELER BELLİ OLDU

Hayri Turoğlu’nun yönetimi

Turoğlu’nun yönetim kurulunda Zeki Tüzer, Hüseyin Erhan, İrfan İhtiyar, Sinan Toplu, Hasan Genç, Recep Kazdal bulunuyor. Denetim kurulunda ise Aytekin Top, Yasin Akhisar, Saim Atabay var.

Vehbi Gündüz’ün yönetimi

Vehbi Gündüz’ ün yönetim kurulunda Kerim Kıvanç, Zihni Karakaya, Murat Güneş, Tayyip Özyılmaz, Zeki Gede, Ercan Ankara bulunuyor. Denetim kurulunda ise Musa Öğünç, Taner Karagül, Serkan Öngel var.

Hüseyin Türker’in yönetimi

Hüseyin Türker’in yönetim kurulunda Şükrü Oktay, Emre Çakır, Mehmet Kara, Fehmi Memiş, Erkan Göl, Hakan Süral bulunuyor.  Denetim kurulunda ise Recep Küçük, Tevfik Şeker, Halil Adıgüzel var.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Akademi Lise’den üniversite tercih danışmanlığı

Akademi Lise’den üniversite tercih danışmanlığı