24 Haziran 2019 Pazartesi

Symbol AVM satıldı mı?

Symbol AVM satıldı mı?

İzmit’in büyük AVM'lerden olan ve İzmitlilerin büyük bir bölümünün uğrak mekanlarından olan Symbol AVM'nin satılacağı iddia ediliyor

07 Ocak 2019 Pazartesi 15:35 Güncel

İzmit’in en büyük AVM’lerinden olan Symbol AVM'nin satılacağı iddia ediliyor. Symbol AVM 2014 yılında Kavanlar tarafından 700 milyonluk yatırımla hayata geçirilmişti. O günden beri İzmit'in favori mekanlarındandı. İçerisinde barındırdığı sosyal alanlarla kısa sürede İzmitlilerin en çok tercih ettiği AVM'lerden biri oldu.

MALEZYALILAR MI ALIYOR?

Ancak son günlerde, Kavanlar'ın Symbol AVM'yi elden çıkaracağı iddia ediliyor. Bu iddia bugünlerde AVM çalışanları tarafından sık sık dile getiriliyor. AVM'yle bir Arap yatırımcının ilgilendiği de gelen bilgiler arasında. İddiaların gerçek olduğuna dair çıkan haberlerin ardından, kulislerde Arap yatırımcılar değil, Malezyalı yatırımcı ile Kavanlar arasında Symbol AVM'nin satışının olumlu sonuçlandığı haberleri gündeme oturdu. AVM içinde bulunan ünlü restoran Kasabın Mutfağı'nın da 1 Ocak'da Düzceli bir iş adamına satıldığı konuşuluyor. Henüz bu konu ile ilgili Kavanlar tarafından bir açıklama yapılmadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet’ten servis bekleyen işçilere çay

Hürriyet’ten servis bekleyen işçilere çay