23 Ağustos 2019 Cuma

Tekgümüş, Aleyna Tilki ile açılış yaptı

Tekgümüş, Aleyna Tilki ile açılış yaptı

Körfez Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği  Başkanlığını yürüten Nihat Tekgümüş, İstanbul'daki bir açılışta popçu Aleyna Tilki ile birlikte kurdele kesti

23 Nisan 2019 Salı 14:15 Güncel

Körfez Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığını yürüten, son yerel seçimlerde AK Parti'den Körfez Belediye Başkan Aday Adayı olan Nihat Tekgümüş, popçu Aleyna Tilki ile birlikte İstanbul'da bir açılışa katıldı, kurdeleyi birlikte kesti. İstanbul'da Saime Öztel Telliğoğlu'nun hizmete açmış olduğu Fabrikadan Halka Satış Mağazası'nın açılış kurdelesini Aleyna Tilki ile birlikte kesen Nihat Tekgümüş, açılış sonrası Aleyna Tilki ile bir araya gelerek bir süre görüştü.

KOCAELİ'YE DAVET

Aleyna Tilki'den Kocaeli'de düzenleyeceği etkinlikler için söz alan Nihat Tekgümüş, 'Ülkemizin gururu olan Aleyna Tilki, oldukça cana yakın bir insan; büyük bir sanatçı; dünya yıldızı bir pop stardır. Kendisi ile görüştüm. Daha sonra yapacağımız etkinliklere kendisini davet edeceğim.' dedi. Programa ayrıca Körfez'in önemli esnaflarından genç girişimci iş adamı Musa Yılmaz' da katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vekil Haydar Akar, koltuğunu devretti

Vekil Haydar Akar, koltuğunu devretti